„Us­ta całowa­ne nie tracą uro­ku, ale od­na­wiają się jak księżyc.”

Giovanni Boccaccio

Walentynki już za pasem! Tego wyjątkowego dnia, świętując z ukochanym powinnyśmy wyglądać zniewalająco. Zapewne każda kobieta marzy o tym, aby jej usta zachęcały do pocałunków. Jednak co zrobić, gdy 14 luty zaczyna przypominać piątek 13-tego, a nasze usta są spierzchnięte i popękane? Mamy dwa wyjścia:

graf1

graf2

Od dziś Święto Zakochanych zawsze będzie dniem udanym!

Problem suchych ust pojawia się najczęściej w okresie zimowym. To właśnie w samym środku zimy przypadają Walentynki. Cóż możemy na to poradzić? Rozwiązaniem jest pomadka Oeparol®, która dzięki właściwościom regeneracyjnym zadba o nie tak, by pocałunki były aksamitne nie tylko w tym szczególnym dniu, ale również przez cały rok. Czym byłoby życie bez całowania? Nie każdy o tym wie, że obniża ono poziom cholesterolu     i wysokie ciśnienie. Uaktywnia aż 30 mięśni twarzy, co przyczynia się do zmniejszenia zmarszczek. Ponadto wystarczy 5 sekund czułego pocałunku by spalić 12 kalorii. Całowanie redukuje także poziom hormonu stresu. Dlatego nie warto tracić cennych buziaków przez spierzchnięte usta!

Jeśli argumenty o całowaniu nie wszystkich przekonują, to może komplementy to zmienią?

Najnowsze badania przeprowadzone przez portal randkowy Badoo.com dowodzą, że kobiety najbardziej cenią pochwały dotyczące ust. Warto więc o nie dbać, by zawsze wyglądały pięknie i zdrowo.

Pewnie niejedna z nas zna problem suchych i spierzchniętych ust… Walentynki już niebawem, radzimy co zrobić, aby w piątkowy wieczór móc cieszyć się idealnie gładkimi, nawilżonymi ustami i mieć problem z głowy. To tylko chwila, a efekt gwarantowany!

MASUJ – delikatnie, masuj szczoteczką usta okrężnymi ruchami. Powinno trwać to ok. minuty. Poprawisz w ten sposób ich ukrwienie i koloryt.

PEELING’UJ – dwa razy w tygodniu wcieraj w nie cukier. Tym sposobem odpowiednio je wygładzisz i ujędrnisz. Pamiętaj tylko, żeby robić to delikatnie, ponieważ skóra na ustach jest cienka i łatwo ją podrażnić.

NAWILŻAJ – na noc nałóż na usta grubą warstwę miodu, a rano będziesz mile zaskoczona!

CHROŃ – aby codziennie cieszyć się dobrą kondycją naszych ust, włącz do codziennej pielęgnacji pomadkę ochronną Oeparol® z „tłoczonym na zimno” olejem z nasion wiesiołka. Jest on naturalnym źródłem cennych kwasów Omega-6 (kwas linolenowy – LA oraz kwas gamma-linolenowy– GLA). Kwasy Omega-6 wygładzają i nawilżają skórę, redukują pęknięcia i szorstkość. Zawarty w produktach olej jest 100% naturalny, niemodyfikowany chemicznie i termicznie. Dzięki metodzie „tłoczenia na zimno” ten wyjątkowy olej, nie traci swoich cennych wartości i składników oraz gwarantuje najwyższą jakość produktów marki Oeparol®.

Używaj codziennie pomadki Oeparol® Everyday, która zawiera doskonale dobrany kompleks OleaSheaButter – czyli połączenie „tłoczonego na zimno” oleju z nasion wiesiołka i masła Shea. Jeśli Walentynki spędzasz na stoku narciarskim nie zapominaj o tym, jak ważny jest filtr przeciwsłoneczny i użyj pomadki Oeparol® Sunnyday z filtrem SPF 25, która zapewni Ci odpowiednią ochronę ust.

Pomadki Oeparol®  skutecznie pielęgnują usta:

  • Nawilżają oraz optymalnie natłuszczają usta, zapobiegając ich przesuszaniu i pierzchnięciu;
  • Odżywiają usta, przeciwdziałają podrażnieniom i przyspieszają regenerację popękanego naskórka;
  • Chronią usta przed działaniem czynników zewnętrznych (niekorzystne warunki pogodowe, zanieczyszczenie, klimatyzacja), pomadka Oeparol® Sunnyday dodatkowo przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.

OEPAROLCena sugerowana: 7,78 zł

OEPAROLCena sugerowana: 8,14 zł