Wiele kobiet uważa, że czerwona szminka nie pasuje do ich typu urody lub jest zbyt odważna,
by nosić ją na co dzień. AVON obala ten mit i udowadnia, że czerwoną szminką może malować się każda z nas! Marka oferuje aż 9 czerwonych odcieni swojej kultowej, matowej szminki AVON True Color. Wśród nich na pewno znajdziesz swój idealny kolor, który podkreśli Twoją urodę.


Czerwona szminka to ponadczasowy atrybut kobiecości. Nie rezygnuj z niego! Jeśli myślisz, że czerwone usta ci nie pasują, AVON odpowiada – pasują! Wystarczy tylko znaleźć odpowiedni odcień, bo prawdą jest, że czerwień czerwieni nie równa. Teraz bestsellerowa matowa szminka AVON True Color jest dostępna w aż 9 czerwonych odcieniach dla każdego typu urody. Wybierz dla siebie „tę jedyną” spośród chłodnych propozycji wpadających
w róż i fiolet (Rose Red, Ruby Kiss, Wild Cherry), ciepłych malinowo-koralowych (Coral Fever, Red Supreme, Sunbaked Red) lub zgaszonych, neutralnych kolorów (Everyday Red, Crimson Tide, Truest Red). Czerwone usta świetnie pasują do eleganckiego garnituru i białej koszuli, małej czarnej, zwiewnej sukienki boho, a nawet sportowej stylizacji. Nareszcie możesz cieszyć się swoją idealną czerwienią, w której będziesz czuła się pięknie, kobieco i pewnie!

Pomadki AVON nadają trwały, kryjący i matowy kolor. Nie wysuszają przy tym ust
i zapewniają uczucie nawilżenia. Ich jedwabista formuła nakłada się gładko i lekko. Odcienie czerwone dostępne są teraz w nowym, pięknym opakowaniu.

 

Nowe odcienie czerwieni od AVON True Color będą dostępne w katalogu Avon 7/2019 w cenie od 16,99 zł