Żegnajcie plamy, plamki i wszelkie przebarwienia, które pojawiły się na cerze po kąpielach słonecznych. W ich likwidacji pomogą preparaty BE WHITE, szwajcarskiej marki BE CEUTICALS. To profesjonalne kosmetyki, których stosowanie gwarantuje redukcję przebarwień, widoczne rozjaśnienie skóry i wyrównanie kolorytu.

A wszystko dzięki zawartości:

  • lumiskin® – aktywnego kompleksu rozjaśniającego przebarwienia i zapobiegającego ich powstawaniu, który redukuje syntezę melaniny spowodowaną promieniowaniem UV oraz blokuje tyrozynazę, enzym odpowiedzialny za powstawanie ciemnego barwnika w skórze.
  • kwasów AHA o działaniu złuszczającym, nawilżającym i regenerującym Zmniejszają przebarwienia, spłycają blizny i zmarszczki, zwiększają produkcję kolagenu w skórze, skutecznie walczą z trądzikiem.
  • kwasów BHA o działaniu złuszczającym i przeciwzapalnym. Sprzyjają leczeniu trądziku, gojeniu podrażnień i wyprysków.
  • arbutyny – o właściwościach depigmentacyjnych, antybakteryjnych, przeciwzapalnych i kojących, która działa również rozświetlająco na drobne plamy oraz przebarwienia skóry, wyrównuje jej koloryt.

W serii  BE WHITE znajdziemy

BE CEUTICALS BE WHITE EMULSION 2% emulsję rozjaśniającą na dzień

Emulsja na dzień do stosowania na ciemne plamki skórne. Zawiera rozjaśniający kompleks Lumiskin 2% i kwas askorbinowy, złuszczające kwasy AHA oraz arbutynę. Dzięki tym składnikom emulsja skutecznie redukuje przebarwienia, zwiększa sprężystość i jędrność skóry. Sprawia, że staje się ona gładka, rozświetlona i odświeżona.

cena: 210 zł/ 30 ml

BE CEUTICALS BE WHITE ESSENCE 4% Esencję rozjaśniającą na noc

Esencja polecana dla skóry o dużym stopniu pigmentacji. W jej składzie zastosowano rozjaśniający kompleks Luminskin 4% i kwas askorbinowy 4% oraz złuszczające kwasy AHA i arbutynę. Systematyczne stosowanie esencji  zapewnia redukcję przebarwień i wyrównanie kolorytu. Czyni skórę gładką, bardziej sprężystą i pełną blasku.

cena: 210 zł/ 30 ml

BE CEUTICALS BE WHITE WHITINING FOAM 3% piankę oczyszczającą

Pianka rozświetlająca polecana do stosowania na wilgotną skórę rano i wieczorem jako żel oczyszczający. Pozwala usunąć wszelkie zanieczyszczenia skóry i dokładnie oczyścić jej powierzchnię. Zawiera kompleks Lumiskion 3% zapobiegający nadprodukcji melaniny, kwas glikolowy (AHA) o właściwościach eksfoliujących i nawilżających oraz złuszczający i przeciwzapalny kwas salicylowy (BHA), a także arbutynę o działaniu depigmentacyjnym.

cena: 129 zł/ 150 ml

BE CEUTICALS BE WHITE PURING GEL 1% peelingujący żel oczyszczający

Żel oczyszczający do stosowania na wilgotną skórę rano i wieczorem jako peeling. Polecany do cery z tendencją do przetłuszczania się. W jego recepturze zastosowano 3% kwasy AHA o działaniu złuszczającym, nawilżającym i regenerującym oraz 1% kwasy BHA o właściwościach złuszczających i przeciwzapalnych oraz kompleks Lumiskin 0,1%.

cena: 129 zł/ 150 ml

BE CEUTICALS BE WHITE BODY BALM 2% balsam do ciała

Balsam 2% to innowacyjne serum, które może być stosowane na ciemniejsze miejsca na twarzy lub na innych częściach ciała. Wyjątkowa formuła balsamu, wykorzystująca rozjaśniające właściwości kompleksu Lumiskin, złuszczające kwasów AHA i kojącą arbutynę sprawia, że skóra jest gładka, rozświetlona i promienna.

cena: 210 zł/ 100 ml

BE CEUTICALS szwajcarska gwarancja jakości

BE CEUTICALS to szwajcarska marka kosmeceutyków, których formuły opierają się na sprawdzonych dermatologicznie substancjach aktywnych, takich jak: kwas askorbinowy (witamina C), kwas hialuronowy, kolagen, czy ceramidy. Wysokie, ale bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej, stężenie składników stymuluje procesy regeneracyjne skóry, zwiększa jej odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz opóźnia procesy starzenia się skóry.