Czy możesz wyobrazić sobie rozczarowanie swojego mężczyzny, gdy pod choinką znajduje standardowy, supermarketowy zestaw kosmetyków, składający się z płynu do mycia ciała i dezodorantu pachnącego chemią lub skarpetki? Aby dać mężczyźnie swego życia upominek, który został zaprojektowany z myślą o męskiej skórze, sprawdź całą gamę prezentów Bulldoga, będących obiektami pożądania mężczyzn o różnych gustach pielęgnacyjnych. Co więcej, zestawy są dostępne na wyciągnięcie ręki, czyli na półce i online w drogerii Rossmann. Odłóż więc aerozol i skorzystaj z poniższych propozycji:

Skincare Kit for Men – kompletna pielęgnacja, żel, peeling, krem, kosmetyczka
Dzięki trzem produktom Bulldog i stylowej kosmetyczce, która będzie hitem wśród podróżników i miłośników siłowni, ten zestaw prezentowy zawiera kompletny system pielęgnacji skóry dla mężczyzn. Bulldog Skincare Kit for Men zawiera: żel do mycia twarzy Original Face Wash (150ml), scrub do twarzy Original Face Scrub (125ml) i krem nawilżający Original Moisturiser (100ml) i na pewno w te święta zostanie faworytem każdego faceta.

Beard Care Kitwszystko do brody, olejek, szampon z odżywką i grzebień
Twój ukochany brodacz zasługuje na najwyższe uznanie i prezent za całą cierpliwość i wysiłek, jakie włożył w wyhodowanie swego spektakularnego zarostu. Zestaw zawiera: olejek do brody Original Beard Oil (30 ml), szampon z odżywką Original Beard Shampoo&Conditioner (200 ml) i grzebień do brody z limitowanej edycji.

Skincare Duo Setpodstawa to nawilżanie, żel i krem
Bestsellery Bulldoga razem: krem nawilżający Original Moisturiser (100ml) i żel do mycia twarzy Original Face Wash (150ml). Na pewno dołączą jako klasyczny duet do ulubionych przez mężczyzn zestawów fish&chips i Gin&Tonic.

Bulldog przykłada dużą wagę do tego, co robi. Produkty firmy nie zawierają sztucznych barwników, syntetycznych substancji zapachowych, ani składników pochodzenia zwierzęcego. Są przyjazne dla wegetarian i wegan i nigdy nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki marki Bulldog zawierają zatem znakomite naturalne składniki oraz bardzo starannie dobrane składniki syntetyczne aby zapewnić doskonałą jakość w rozsądnej cenie.

Bulldog Skincare Kit For Men dostępny:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Meskie/Bulldog-Original-zestaw-swiateczny-krem-nawilzajacy-100-ml-zel-do-mycia-twarzy-150-ml-scrub-do-twarz,296416,8840


Bulldog Beard Care Kit dostępny:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Meskie/Bulldog-Original-zestaw-swiateczny-olejek-do-brody-30-ml-szampon-i-odzywka-do-brody-200-ml-grzebien-,310903,8840


Bulldog Skincare Duo Set dostępny:
https://www.rossmann.pl/Produkt/Meskie/Bulldog-Original-zestaw-swiateczny-krem-nawilzajacy-do-skory-normalnej-100-ml-zel-do-mycia-twarzy-dl,296414,8840