A Different Nail Enamel – Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej
Premiera: czerwiec 2013

Clinique A different nail enamel for sensitive skinFAKTY
Czy wiesz, że człowiek dotyka oczu lub okolicy oczu średnio 200 razy dziennie? Wśród wszystkiego z czym mają kontakt Twoje dłonie i palce w ciągu dnia, mogą znajdować się czynniki, który podrażniają Twoje oczy. Czy wiesz, że lakier do paznokci może spowodować podrażnienie, a nawet kontaktowe zapalenie skóry, która w okolicy oczu jest bardzo cienka? Wśród lekarzy dermatologów lakiery do paznokci uznawane są jako źródło silnych alergenów, wywołujących zapalenie skóry wokół oczu objawiające się wysypką, która rozwija się wokół dolnych i górnych powiek. Osoby, które cierpią na takie schorzenie bardzo często nie zdają sobie sprawy, iż istnieje zależność pomiędzy ich schorzeniem a dotykaniem i pocieraniem oczu oraz świeżym manicure.

ROZWIĄZANIE
Naukowcy marki Clinique, która oferuje przetestowane alergologicznie i w 100% bezzapachowe produkty, postawili przed sobą wyzwanie opracowania lakieru do paznokci stworzonego by minimalizował niechciane reakcje na paznokcie, na skórę oraz na oczy i okolice oczu.

Po sześciu latach pracy i badań, Clinique wprowadza pionierską innowację do świata lakierów do paznokci: A Different Nail Enamel – Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej – stworzony by zminimalizować wrażliwość skóry. Został przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie i jest odpowiedni dla osób o skórze wrażliwej i o wrażliwych oczach.
Marka Clinique przeprowadziła szeroko zakrojone badania, aby upewnić się, że A Different Nail Enamel – Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej spełnia standardy najwyższej jakości Clinique. W rzeczywistości, za A Different Nail Enamel – Lakierem do Paznokci dla Skóry Wrażliwej stoją trzy lata badań i trzy lata rozwoju produktu. Końcowa rewolucyjna formuła testowana była przez miesiąc przez kobiety o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Clinique A different nail enamel for sensitive skinFormuła lakieru jest doskonale wyważona, po to aby utrzymać wysoki połysk i aplikację wolną od smug. Jest szybkoschnący i dostępny w szerokiej gamie kolorów, w tym w kilku kultowych dla Clinique kolorach. Ten lakier o wysokim połysku jest odporny na odpryskiwanie przez siedem dni od nalożenia, jeśli stosuje się bo w tandemie z A Different Nail Enamel Baza/Top do Paznokci dla Skóry Wrażliwej. Nowe lakiery do paznokci Clinique sprawiają, że malowanie paznokci w domu jest łatwe. Specjalnie zaprojektowany, wąski i płaski pędzelek pozwala kontrolować sposób nakładania lakieru, by rozprowadzić go łatwo i równo na płytce paznokcia.

KOLORY
Na stałą kolekcję lakierów do paznokci Clinique składa się 12 tęczowych odcieni, w tym kolory: Call my Buff, Sweet Tooth, Fizzy, Hi Sweetie, Really Rio, Happy ♥, Red Red Red, Party Red, Black Honey, Indie Rock, Concrete Jungle oraz Made of Steel oraz Baza/Top do Skóry Wrażliwej.

INSPIRACJA
Niech te słodkie i ciekawe nazwy kolorów przeniosą Cię w inny wymiar…

Black Honey Black Honey: kolor-ikona Clinique, ulubiony przez fanki odcień pomadki Almost Lipstick jest teraz głębszy i bogatszy niż kiedykolwiek, jako lakier na paznokciach.
Red Red Red with LogoRed Red Red & Party Red: dwa z najbardziej ukochanych odcieni czerwonej szminki Clinique teraz również dla paznokci.
Concrete JungleConcrete Jungle, Indie Rock & Made of Steel: wachlarz metalicznych szarości odzwierciedla nowoczesny styl współczesnego świata.Made of Steel

A Different Nail Enamel – Lakier do Paznokci dla Skóry Wrażliwej będzie dostępny w perfumeriach w całej Polsce, od czerwca 2013 roku w cenie 80 zł (9ml).

Przetestowane Alergologicznie. W 100% Bezzapachowe.