Dla mam,Nowości

Co zabrać na wiosenny spacer z dzieckiem?

Termobutelka Pacific Baby

Wiosna sprzyja byciu aktywnym. Współczesne młode mamy coraz częściej i coraz chętniej wychodzą z domu. Zamiast siedzieć z maluchem w czterech ścianach, wybierają spacer, fitness, spotkanie z przyjaciółkami, wyjście do kina czy kawiarni. I słusznie. Imponująca ilość miejsc i wydarzeń dedykowanych młodym matkom zachęca do aktywności. Podobnie jak akcesoria dla najmłodszych.

Termobutelka Pacific Baby

A jak aktywność

Nowoczesne Matki Polki chcą i potrafią aktywnie wykorzystywać swój urlop macierzyński. I o ile pierwsze tygodnie zwykle spędzają w domowym zaciszu, powoli oswajając maluszka z nową rzeczywistością, ucząc się siebie nawzajem, zapewniając dziecku miłość, poczucie komfortu, pewności i bezpieczeństwa, to kolejne upływają na aktywnym poznawaniu świata. Wspólne wyjścia z domu, spacery, wizyty w kawiarniach, bawialniach, uczestniczenie w zajęciach sportowych czy ukulturalnianie się podczas seansów filmowych jest łatwiejsze, dzięki nowoczesnym akcesoriom dla najmłodszym. Dlatego kompletując wyprawkę dla malucha, warto stawiać na funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania, które rosną razem z dzieckiem i  dostosowują się do jego aktualnych potrzeb.

Nowocześnie

Są takie akcesoria dla najmłodszych, bez których z domu ani rusz. Zwłaszcza, gdy planujemy dłuższą wyprawę. O czym mowa? O specjalnej, nowoczesnej, bardzo praktycznej termobutelce Pacific Baby ze sklepu www.babymama.pl. Dzięki specjalnej izolacji próżniowej butelka Pacific Baby zapewnia ciepło lub chłód posiłku nawet do 10 godzin. Dzięki temu maluch może zjeść świeży, odpowiednio przygotowany posiłek z dala od domowej kuchni.

Termobutelka Pacific Baby

Na wypad za miastem, na nocne karmienie

Nowoczesne akcesoria dla najmłodszych zapewniają dzieciom maksimum komfortu, a dorosłym- wygodę niespotykaną nigdy wcześniej. Specjalne termobutelki Pacific Baby są wykonane ze stali nierdzewnej. W efekcie utrzymują temperaturę posiłku nawet do 10 godzin. Dzięki temu masz absolutną pewność, że niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz, Twoja pociecha otrzyma pełnowartościowy i świeży posiłek. Funkcjonalność, najwyższa jakość wykonania i ciekawy design sprawiły, że Pacific Baby szybko podbiły serca nowoczesnych, aktywnych, młodych mam na całym świecie. Świetnie sprawdzają się w domu (np. w czasie nocnego karmienia), a podczas wspólnych wyjść z domu są niezastąpione.

Termobutelka Pacific Baby

Termobutelka Pacific Baby- cena 95,00 pln www.babymama.pl

Możesz również polubić…