A wszystko dzięki zabiegowi, Cryotshock który wnaturalny, bezinwazyjny i bezbolesny sposób niweluje cellulit, ujędrnia ciała i liftinguje skórę twarzy. Jego działanie polega na naprzemiennym stosowaniu ciepła i zimna o różnej częstotliwości i przez różny czas. Szok termiczny wywołany dynamiczną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu oraz drenaż, przyspiesza proces przemiany materii, a także, dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu, zmniejsza odczuwanie bólu, jednocześnie zwiększając wydzielanie endorfin.

Zabieg Cryotshock przynosi spektakularne efekty w postaci redukcji złogów tłuszczu i widoczności cellulitu oraz poprawy jędrności skóry. Wpływa także stymulująco na produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu wykazuje widoczne działanie anti aging. Ponadto rozluźnia mięśnie i przyspiesza ich regenerację, zmniejsza stany zapalne i obrzęki, co umożliwia wykorzystanie Cryotshock również w fizjoterapii. Jest całkowicie bezpieczny, nie towarzyszą mu żadne nieprzyjemne odczucia  

Efekty:

ciało – redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej o 2,5 cm już po 1 zabiegu, redukcja cellulitu, widoczna poprawa jędrności i sprężystości skóry na ramionach, udach, plecach, zauważalny efekt brazylijskich pośladków po 4 zabiegach

twarz – poprawa jędrności i elastyczności, wygładzenie zmarszczek, redukcja  tzw. chomiczków, podwójnego podbródka, obrzęków pod oczami, podniesiony owal twarzy, widoczny efekt liftingu.

Zalecana ilość zabiegów w serii: od 4 do 8 w zależności od oczekiwanych rezultatów i obszaru, na którym mają być stosowane.

Zalecana częstotliwość: zabieg na ciało co 2 tygodnie, zabieg na twarz co 1 tydzień.

Nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Następny cykl zabiegów wskazany jest po 6-12 miesiącach

Czas trwania zabiegu: 16 minut twarz, 30-56 minut ciało w zależności od partii

Cena 1 zabiegu: 800 – 1 400 zł

Zabieg Cryotshock dostępny jest w klinikach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, hotelach spa & wellness.

Wyłącznym dystrybutorem urządzenia Cryotshock jest firma Esthetic Medical Innovation.