WIOSNA_RIMMEL_KATE_MOSS

Minimalizm z rockowym pazurem – tak można określić wiosenną odsłonę makijażu marki RIMMEL, który prezentuje ambasadorka marki, Kate Moss. Skórzane dodatki i prosta biała bluzka idealnie współgrają z makijażem, tworząc prawdziwy London Look. W wiosennym makijażu postawiono na jeden zaakcentowany element, który nadaje charakter całości – są to oczy, z wyrazistymi i podkręconymi rzęsami.

Makijaż oczu to fokus na rzęsy. Podkręcone, pogrubione, wydłużone, połyskujące i elastyczne, a to wszystko dzięki lekkiej konsystencji tuszu oraz szczoteczce w kształcie połówki serca. Wyeksponowanie ich, oprócz maskary, wymaga użycia jeszcze kilku produktów. Zimny róż w odcieniu szampana, to doskonałe tło. Cała ruchoma powieka pomalowana została delikatnie połyskującym cieniem Glam Eyes nr 140. Dla kontrastu z czarnym tuszem, linię wodną oczu akcentuje biała kredka. Wzmocnienie spektakularnego efektu podkręcenia rzęs uzyskano malując graficzną kreskę. Trójwymiarowy aplikator tuszu do kresek – eyeliner Scandaleyes Thick&Thin precyzyjnie maluje każdą linię. Na takim tle podkręcone rzęsy prezentują się bez zarzutu.

Usta naturalne, pomalowane połyskującą szminką w płynie Apocalips Phenomene nr 100 w subtelnym beżowo-różowy odcieniu, dopełniają cały makijaż.

Super lekkie i matowe wykończenie cery to zasługa nowego, kremowego podkładu Stay Matte.  Między innymi dzięki mikrosferycznym pudrom nakłada się go łatwo i bez zbędnej warstwy. Okolice oczu rozświetlone są lekkim korektorem w pędzelku, a całość jest utrwalona transparentnym pudrem. Mocno podkreślone kości policzkowe to puder brązujący Match Perfection, który w mniejszych ilościach został również naniesiony na skronie, nos i brodę. W ten sposób kości policzkowe nie są przerysowane.

Kosmetyki w wiosennym makijażu marki RIMMEL 2014

Oczy

maskara ScandalEyes Rockin’ Curves, 12 ml, cena ok. 27 zł
cienie Glam’Eyes  Mono nr 140 Prescious Pink, cena ok. 17 zł
kredka Soft Khol nr 071 – biała, cena ok. 16 zł
eyeliner Scandaleyes Thick&Thin cena ok. 23 zł

Twarz

podkład Stay Matte nr 200 Soft Beige, cena ok. 21 zł
puder prasowany Stay Matte, cena ok. 25 zł
bronzer Match Perfection, cena ok. 30 zł

Usta

szminka w płynie Apocalips nr 100 Phenomenon ok.  23 zł