Z wielką radością informujemy, iż Flagowe Salony Estée Lauder otworzyły swoje drzwi dla klientek w Galerii Krakowskiej w Krakowie, 26 lutego 2014 roku oraz w Galerii Katowickiej w Katowicach, 5 marca 2014 roku.

Sklepy firmowe Estée Lauder będą salonami wzorcowymi, które dzięki pełnej ofercie produktów, szerokiej gamie usług i wysokiej jakości serwisu, pozwolą na bezpośredni kontakt ze światem Estée Lauder i pomogą wzmocnić jej wizerunek jako marki, dzięki której każda kobieta może być piękna. Salony firmowe otwierane w Polsce będą wyglądać tak samo jak salony firmowe Estée Lauder w innych miejscach na świecie.

Salon Estee Lauder KRAKOW

Salony Flagowe ESTÉE LAUDER to:

Styl i design.

Technologia i innowacyjność .

Podejście high-touch – High-touch to podejście na każdym poziomie reprezentujące najwyższy poziom obsługi klienta, dopasowany do ich oczekiwań.

Wygodne zakupy i wyjątkowa obsługa.

 

WYJĄTKOWE ELEMENTY SALONÓW Estée Lauder:

Lustra wyposażone w specjalne lampyBeautiful Skin Studios™, dzięki którym klientki będą mogły obejrzeć wykonany makijaż w 3 rodzajach światła: dziennym, biurowym i wieczorowym.

Cyfrowe urządzenie do dobierania odcienia podkładu – iMatch™ Digital Shade Finder umożliwia dobór podkładu, dopasowanego do potrzeb i trybu życia klientki, a przede wszystkim idealnie dobranego do jej kolorytu skóry. To intuicyjne urządzenie działa w każdym oświetleniu.