Nowości

From Realash With Love, In Love With Lashes – zestawy prezentowe

Zestaw from realash with loveFrom Realash With Love

W zestawie: odżywka do rzęs, tusz do rzęs, eyeliner w kredce, odżywka do brwi

Cena zestawu: 399 zł

Zestaw kosmetyków From Realash With Love to walentynkowa propozycja dla kobiet, które chcą zadbać o swoje spojrzenie. W środku znajduje się odżywka do rzęs REALASH, tusz do rzęs UP by Realash, eyeliner w kredce EDGE by Realash oraz odżywka do brwi BROW by Realash. Ten wyjątkowy prezent sprawi, że każde kobiece spojrzenie zostanie idealnie podkreślone i kompleksowo wypielęgnowane, dzięki ekstraktom roślinnym zawartym w kosmetykach, a wykonanie makijażu będzie prawdziwą przyjemnością.

Dzięki odżywce REALASH rzęsy stają się dłuższe nawet o 83% i gęstsze o 79%. UP by Realash to pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs, który nadaje spojrzeniu uwodzicielskiej intensywności. Dzięki ergonomicznej szczoteczce i rewolucyjnej formule maskara dokładnie pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce. EDGE by Realash to prosty w aplikacji eyeliner z dołączoną ostrzącą temperówką, dzięki której można decydować o grubości kreski. BROW by Realash pobudza naturalny wzrost brwi, odżywia je i poprawia ich ogólną kondycję, pielęgnując wrażliwą skórę wokół oka.

Zestaw in love with lashesIn Love With Lashes

W zestawie: odżywka do rzęs, tusz do rzęs, Lusterko

Cena zestawu: 240 zł

W zestawie znajduje się odżywka do rzęs REALASH, tusz do rzęs UP by Realash oraz lusterko, które z łatwością zmieści się w każdej torebce i kosmetyczce. Ten wyjątkowy prezent sprawi, że każde kobiece spojrzenie zostanie idealnie podkreślone dzięki długim oraz perfekcyjnie rozdzielonym i wytuszowanym rzęsom.

Formuła odżywki do rzęs REALASH zawiera aktywne peptydy oraz ekstrakty roślinne m. in. z tataraku, nagietka i lnu. Dzięki niej rzęsy stają się dłuższe nawet o 83% i gęstsze o 79%. Naturalne substancje dodatkowo chronią, pielęgnują oraz koją delikatną skórę wokół oczu. Tusz do rzęs UP by Realash nadaje spojrzeniu uwodzicielskiej intensywności. Dzięki ergonomicznej szczoteczce i rewolucyjnej formule maskara dokładnie pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce. Tusz wydłuża rzęsy, równomiernie je rozdziela i dodaje im sprężystości oraz objętości.

 

Możesz również polubić…