Nosidelko Hipseat

Na bóle pleców cierpi co druga młoda mama. Czas ciąży, trudy porodu i połogu oraz wyczerpująca opieka nad noworodkiem nie pozwalają kręgosłupowi być w dobrej formie. Jak sobie pomóc i sprawić, by po ciąży kręgosłup nie ciążył?

Nosidelko Hipseat

Kręgosłup po ciąży

Czas ciąży nie jest łaskawy dla kręgosłupa. Dodatkowe kilogramy, zmiana środka ciężkości, powiększające się piersi, wpływ hormonów na stawy przyszłej mamy, ucisk główki dziecka na nerw kulszowy nadwyrężają kręgosłup ciężarnej i mogą być przyczyną dolegliwości bólowych, które nie ustępują nawet po porodzie. A przynajmniej nie od razu. Organizm młodej mamy musi mieć przecież czas na cofnięcie się zmian, jakie zachodziły w nim przez ostatnie 40. tygodni.

Nosidelko Hipseat

Antidotum na ból

Walka z bólem pleców nie jest łatwa. Zwłaszcza, gdy jest się świeżo upieczoną mamą. Opieka i pielęgnacja niemowlęcia wymagają przecież nie lada zaangażowania- tak fizycznego, jak i psychicznego oraz dobrej kondycji. Tylko jak łączyć walkę z bólem z opieką nad dzieckiem? Czy to jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że jest. Ortopedzi przekonują, że nie ma lepszego i bardziej skutecznego sposobu na pozbycie się przypadłości bólowych niż aktywność fizyczna, dbanie o dobre nawyki (np. troska o właściwą postawę w czasie karmienia, podnoszenia czy noszenia dziecka) oraz wspomaganie się akcesoriami i produktami, które rzeczywiście pomagają młodym rodzicom (np. nosidełkiem biodrowym Hipseat).

Nosidelko Hipseat

Dobre nawyki

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele mogą znaczyć i jak dużo mogą zmieniać. O czym mowa? O dobrych nawykach. Troska o utrzymywanie prawidłowej pozycji ciała w czasie karmienia, dbanie o odpowiednią postawę w chwili podnoszenia maluszka czy noszenia pociechy na rękach jest bardzo istotna. Tylko jak się o siebie troszczyć, trzymając pociechę na rękach niemal cały dzień? Jak nie zapominać o utrzymaniu właściwej postawy? Tutaj z pomocą przychodzi nosidełko biodrowe Hipseat- skuteczne rozwiązanie wszystkich problemów młodych mam. Nie dość, że pozwala mieć dziecko cały czas przy sobie, dbając o komfort i zdrowie pociechy, to dodatkowo chroni kręgosłup młodej mamy. Jak? Równomiernie rozkładając ciężar dziecka wokół bioder, talii i miednicy rodzica, odpowiednio podpierając plecy i tym samym eliminując problem bolącego kręgosłupa raz na zawsze.

Nosidelko Hipseat

Więcej informacji o nosidełku biodrowym Hipseat   rodzice znajdą na stronie sklepu www.sklep.mavero.pl
Nosidełko biodrowe Hipseat - 189,00 pln   www.sklep.mavero.pl