Nowości

Idealne usta dzięki nowej pomadce Oriflame Colour Drop

Oriflame Colour Drop Odkryj sekret zawsze pięknych, kuszących ust z nową pomadką Colour Drop od Oriflame. Jej wyjątkowe opakowanie sprawia, że pomadka nigdy nie traci swojego kształtu, dzięki czemu usta są zawsze idealnie pomalowane, błyszczące i nawilżone, od pierwszej aż po ostatnią aplikację. 

Innowacyjne opakowanie gwarantuje zawsze perfekcyjny makijaż ust.

Marka Oriflame wprowadza jako pierwsza na rynek pomadkę, która nigdy nie traci swojego idealnego kształtu łzy. W odróżnieniu od innych pomadek, kształt szminki Colour Drop pozostaje niezmieniony aż po ostatnią aplikację. Wszystko to dzięki specjalnemu mechanizmowi, z jakim szminka wysuwa się ze swojego opakowania. Dzięki temu rozwiązaniu Colour Drop bardzo precyzyjnie rozprowadza się na ustach, nadając im idealne kontury.

„Kobiety często narzekają na to, że ich szminka traci swój kształt albo szybko się zużywa. W przypadku pomadki Oriflame Colour Drop nie ma takiej możliwości, aplikacja produktu jest łatwa i precyzyjna za każdym razem. Szminka do samego końca nie traci swojego idealnego kształtu, a usta są zawsze idealnie pomalowane” wyjaśnia Jonas Wramell, makijażysta Oriflame.

Niesamowity blask, soczyste kolory

Pomadka Colour Drop dostępna jest w ośmiu kuszących odcieniach na każdą okazję, w zależności od nastroju. Zmysłowe odcienie sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowa i piękna. Kolor pozostaje na ustach przez cały dzień, bez konieczności ponownej aplikacji.

Oriflame Colour Drop

Jedwabiście gładkie i nawilżone usta

Pomadka gładko się rozprowadza na ustach, a kompleks Dew Drop oraz olejek z kwiatu pomarańczy sprawiają, że pomadka doskonale nawilża usta. 91% kobiet zaobserwowało natychmiastowy efekt nawilżenia*.

Pomadka Colour Drop– naśladuje kształt kobiecych ust! Kompleks Dew Drop zapewnia ustom intensywne nawilżenie i uczucie komfortu, a końcówka w kształcie kropli rosy umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu. Pojemność 2g., cena promocyjna: 15,90 zł (od 23 września do 3 listopada) cena regularna: 25,00 zł

Dostępne odcienie: Beige Dew, Rose Elixir, Peach Sensation, Melting Pink, Drop of Fuchsia, Liquid Red, Glossy Berry, Brown Fusion

Uwaga: Produkt dostępny w sprzedaży od 23 września 2013!

* testy konsumenckie przeprowadzone na grupie 62 kobiet

Kosmetyki Oriflame dostępne są wyłącznie u konsultantów.

0-801 122 000 www.oriflame.pl

Możesz również polubić…