Każda kobieta pragnie mieć piękną i zadbaną cerę. Niestety czas sprawia, że skóra posiada coraz mniej elementów odżywczych i należy ją wspierać wieloma zabiegami. IVR Krem lifting pod oczy z witaminą A i E wygładza, odmładza i odżywia

Mówi się, że „oczy są zwierciadłem kobiety” dlatego pamiętajmy o szczególnej ochronie okolic oczu. Cienie, obrzęki pod oczami, napuchnięte powieki dodają nam lat i sprawiają, ze nasza twarz wygląda niezdrowo. Zatem każdego dnia, rano i wieczorem stosujmy kosmetyki w tych wrażliwych miejscach. Skóra w okolicach oczu jest bardzo cienka i delikatna. Naukowcy szwajcarscy poświęcili wiele lat badań, aby stworzyć kosmetyk idealny. IVR oprócz natychmiastowego efektu gwarantuje odżywienie i zdrowy wygląd każdego dnia.

Krem liftingujący pod oczy IVR jest kosmetykiem wszechczasów. Jeżeli jest taka potrzeba zaleca się również zastosowanie „terapii szokowej”: nałożyć grubą warstwę kremu pod oczy i na górne powieki na 10 min, następnie usunąć resztę kosmetyku, masując okolice oczu.

IVR stawia również na funkcjonalność i nowoczesne podejście. Zastosowane opakowania w mini formie i z możliwością ponownego zamknięcia za pomocą korka to idealne rozwiązanie, aby kupować kosmetyk z taką ilością jaka potrzebna jest do kuracji. Płacimy faktycznie za to co jest nam potrzebne. Opakowanie jest wielorazowe dzięki praktycznemu patentowi Monopiu®. Biały koreczek odrywamy i po użyciu produktu zakrywamy otwór, nasadzając zatyczkę odwrotną stroną. W ten sposób nic się nie marnuje a maseczka może być przechowywana przez dłuższy czas. Pozwala to nam utrzymać świeżość produktu i zapobiega utlenianiu się składników aktywnych.

Krem lifting pod oczy z witaminą A i E wygładza, odmładza i odżywia.

15 Aplikacji

Dostępne w drogeriach Rossmann.

 IVR Krem lifting pod oczy z witaminą A i E wygładza, odmładza i odżywia

Kolejna obiecana niespodzianka dla Fanów.

Specjalna promocja od salonu Galeria Da Vinci – Poznań :-) Wystarczy

być/zostać Fanem

https://www.facebook.com/pages/Galeria-Da-Vinci-Instytut-Urody/170518966369444?ref=stream&hc_location=stream

 

i https://www.facebook.com/GKhairPoland

aby skorzystać z promocyjnej usługi PROSTOWANIE KERATYNOWE , czyli naturalnej terapii  do włosów, opartej na zastosowaniu keratyny, która prostuje, odżywia i nadaje włosom połysk.

Kuracja została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone.

Tylko we wrześniu zabieg Gkhair z juvexinem w Galerii Da Vinci 499zł bez względu na ilość włosów.

…to nie wszystko:

cena zawiera ekskluzywne kosmetyki, które podtrzymują zabieg na dłużej i dostarczają potrzebnych składników odżywczych.

.. ale to nie wszystko:

Salon Galeria Da Vinci oferuje Fanom również promocję: gratis masaż pleców i rabat 50% na masaż ajurwedyjski.

Zapraszamy i udostępniamy znajomym :-)