Nowości

Koreańska marka It’s Skin otworzyła pierwszy sklep w Polsce

Kobiety z Dalekiego Wschodu zachwycają nieskazitelną i młodo wyglądającą cerą, dlatego azjatyckie kosmetyki oraz rytuały pielęgnacyjne cieszą się na całym świecie coraz większą popularnością. To szaleństwo nie ominęło także Polski – we wrześniu w warszawskiej Galerii Mokotów został otwarty pierwszy w Europie sklep koreańskiej marki It’s Skin.

Sklep It's Skin_02

It’s Skin to jedna z najbardziej popularnych i lubianych marek kosmetycznych w Korei Południowej.Kosmetyki wyróżniają się unikatowymi recepturami, które wykorzystują połączenie naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie dermatologii. Jak na azjatyckie kosmetyki przystało, cieszą oko oryginalnymi opakowaniami, a nos pięknymi zapachami. W Korei wiele produktów It’s Skin zyskało status kultowych. Kremy wodne oraz kremy BB tej marki można znaleźć w podręcznej kosmetyczce niemal każdej Koreanki.

Sklep It's Skin_05

Ogromny sukces na rynku koreańskim zachęcił producenta do wprowadzenia marki na inne rynki. Kosmetyki It’s Skin obecnie są dostępne w 20 krajach. Co ciekawe, Polki już dwa lata temu jako pierwsze w Europie mogły na własnej skórze sprawdzić skuteczność najbardziej znanych produktów marki: kremów z wyciągiem ze śluzu ślimaka, oryginalnych koreańskich kremów BB oraz kremów wodnych. Marka była wtedy dostępna wyłącznie w Internecie, ale mimo to została bardzo pozytywnie przyjęta. Rosnąca popularność kosmetyków It’s Skin w naszym kraju sprawiła, że Polki są pierwszymi Europejkami, które mogą zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym It’s Skin.

Sklep It's Skin_03

Sklep It’s Skin znajduje się w warszawskiej Galerii Mokotów i jest czynny w godzinach otwarcia centrum handlowego (poniedziałek-sobota w godzinach 10:00-22:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-21:00).

Możesz również polubić…