Nowości

L’anza Healing Haircare

Lanza

Każdego dnia poddajemy swoje włosy różnym stylizacjom. Trendy zmieniają się co chwilę.  Za nami sezon studniówek i karnawałowych imprez. Nadchodzi okres pozbycia się czapek i innych nakryć głowy co kusi do nowych pomysłów związanych z naszymi fryzurami.

Warto zastanowić się jakie i do czego są kosmetyki stylizacyjne, a także co zrobić aby nasza fryzura była idealna.

Przedstawiamy kilka kosmetyków firmy L’anza, które mogą zainspirować.

Lekki nabłyszczacz w sprayu SHINE F/X. Nie natłuszcza i nie obciąża włosów. Chroni przed utratą koloru, oraz dzięki wyciągom z kaktusa, wysoką temp. do 260 st C. Zawiera Keratin Bond System, wyciągi z roślin lasu tropikalnego i filtry UV. Nabłyszczacz rozświetli włosy zarówno w świetle dziennym jak i przy świetle wieczornym nada włosom niepowtarzalny blask. Stosowany na włosy wilgotne lub suche dla odświeżenia wyglądu.

SHINE F/X L'anza

Odważne stylizacje potrzebują mocniejszych kosmetyków – żel ULTIMATE GEL utrzyma fryzurę przez cały dzień. Zawiera Keratin Bond System oraz wyciągi z roślin lasu tropikalnego, dzięki którym włosy są naturalnie błyszczące, zdrowe i lekkie; potrójne filtry UVA, UVB, UVC oraz wyciąg z kaktusa, który chroni przed wysoką temp, do 240 st C. Sposób użycia: aplikować w niewielkiej ilości na suche lub wilgotne włosy. Współczynnik utrwalenia 10 na 10 (super mocny).

ULTIMATE GEL L'anza

REFINE STYLING POMADE
Pomada do każdego rodzaju włosów. Dodaje objętości, wygładza kędziory, nabłyszcza. Nie obciąża i nie natłuszcza włosów. Dzięki wyciągom z kaktusa chroni przed wysoką temp. do 240 st C. Zawiera potrójny system ochrony przed szkodliwym promieniowaniem (filtry UVA, UVB, UVC). Wyciągi z roślin lasu tropikalnego oraz Keratin Bond System powodują, że włosy są odżywione i naturalnie błyszczące. Sposób użycia: aplikować w niewielkiej ilości na suche lub wilgotne włosy.

REFINE STYLING POMADE  L'anza

L’anza w swojej gamie posiada wiele kosmetyków i każdy odnajdzie coś co pozwali wykreować swój własny styl: pasty, kremy, żele, pianki, lakiery, spraye, pomady.

L'anza

 

Lanza

Możesz również polubić…