Nowości

Nourishing Lip Color Naturalne olejki plus połysk

„Ta formuła łączy w sobie pigmenty i bazę, wzbogaconą odżywczymi olejkami. To idealna, nowoczesna konsystencja, którą kocham.” Bobbi Brown

cosmic-peony

Przedstawiamy nową, odżywczą, wzbogaconą olejkami pomadkę Nourishing Lip Color- efekt nowoczesnego podejścia do szminek Bobbi Brown. Dzięki starannie dobranej kompozycji pięciu naturalnych, odżywczych olejków, wzbogaconych witaminą C i E, ta nowoczesna formuła o niezwykle silnym działaniu sprawia, że usta stają się jedwabiście gładkie i zyskują świetliste wykończenie. Nowa, hybrydowa pomadka Bobbi zapewnia 24-ro godzinne nawilżenie i wzmacnia kondycję ust. Bogata w składniki odżywcze formuła działa non-stop sprawiając, że usta stają się miękkie, jędrne i bardziej gładkie — nawet po usunięciu pomadki.

image001

Jak to działa?

 Natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie Ta głęboko odżywcza pomadka została stworzona na bazie pięciu naturalnych, roślinnych olejków i maseł takich jak kompleks z oliwy z oliwek, awokado, babassu, olejek jojoba i masło kakaowe oraz witaminy C i E. Zapewnia głębokie nawilżenie skóry ust tworząc specjalną barierę, która pomaga zatrzymać wilgoć w skórze. Regeneruje nawet najbardziej spieczone i popękane usta sprawiając, że stają się miękkie i odżywione. Dzięki kompleksowi precyzyjnie dobranych olejków, które naśladują olejki naturalnie występujące w skórze, pomadka Nourishing Lip Color zapewnia natychmiastowe efekty i poprawia kondycję ust w miarę stosowania oraz pomaga redukować widoczność drobnych linii i zmarszczek.

coral-pop

 Intensywny kolor i olśniewający blask Intensywne pigmenty zostały rozpuszczone w lekkiej, bezbarwnej bazie stworzonej z olejków, dzięki czemu pomadka zapewnia intensywny i głęboki kolor oraz połyskujące wykończenie. Ponadto doskonale się rozprowadza, zapewniając idealne krycie.

Jak stosować: Nanieś pomadkę bezpośrednio na czyste usta.

Odcienie: pomadka dostępna w 16stu odcieniach: Beige Gold, Almost Pink, Ballerina Pink, Blush, Suntan Pink, Desert Rose, Uber Rose, Bright Raspberry, Poppy, Claret, Berry, Black Plum, Cosmic Peony, Sweet Apricot, Rosebud, Coral Pop

Możesz również polubić…