Nowości

Nowa kolekcja lakierów SALON PRO z LYCRĄ ® marki Rimmel

SALON PRO Z LYCRĄ

Londyn to miejsce tętniące kolorowym życiem i jedynie niewtajemniczonym kojarzy się z szaroburą, deszczową aurą. Ikona stylu, kreatorka londyńskich trendów, Kate Moss, prezentuje wielobarwne oblicze tego fascynującego miasta. Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci Rimmel SALON PRO Z LYCRĄ®, z dodatkiem włókien LYCRY®, to różnorodna paleta najmodniejszych odcieni, opracowanych wspólnie z modową gwiazdą. Dodatkowym atutem jest efekt żelowego wykończenia, który zapewnia profesjonalny, długotrwały manicure o prawdziwie londyńskim charakterze.

Profesjonalny manicure, jak z salonu

Paleta lakierów do paznokci SALON PRO Z LYCRĄ®marki Rimmel zawiera się 16 odcieni dodatkowe 2 odcienie do french manicure. 7 odcieni zostało stworzonych przy współpracy z Kate Moss. Supermodelka docenia wyjątkowy efekt, jaki można uzyskać malując paznokcie lakierami SALON PRO Z LYCRĄ®:  

„Uwielbiam to, że nowa kolekcja lakierów Rimmel Salon Pro daje tak długotrwały połysk bez konieczności wizyty w profesjonalnym salonie. Wyjątkowo duży pędzelek ułatwia aplikację. To fantastyczne, że mogę uzyskać taki efekt sama, bez wychodzenia z domu.”

Mówiąc o współpracy nad tym projektem, Kate Moss dodaje:

Doskonale bawiłam się podczas tworzenia moich własnych odcieni lakierów Salon Pro. Kolekcja zawiera kolory, które pasują do każdej stylizacji i tak, jak muzyka wyrażają różne nastroje. Uważam, że nazwy poszczególnych barw idealnie to oddają. Szczególnie podoba mi się odcień o nazwie „Hip Hop”, który wyróżnia się intensywnym, pomarańczowo – czerwonym kolorem.

PROfesjonalny manicure, to PROste

Przepiękne, błyszczące, żelowe paznokcie są na wyciągnięcie ręki … i nogi. Lakiery SALON PRO Z LYCRĄ® łączą w sobie wszystkie zalety profesjonalnego manicure.

Pięć korzyści:

– działanie bazy pod lakier
– ochrona top coat
– błyszczący kolor
– żelowy efekt
– jedna, łatwa aplikacja bez konieczności utwardzania

pozwalają na wykonanie fachowego manicure bez wychodzenia z domu … a wszystko to, za ułamek ceny, jaką trzeba zapłacić w salonie.

SALON PRO Z LYCRĄ

Formuła lakierów SALON PRO Z LYCRĄ® została wzbogacona inteligentnym, żelowym komponentem Colour Sculpt™. Zawiera on mikroskopijne cząsteczki, które nadają paznokciom wyjątkowy połysk i kolor.
W produktach marki RIMMEL zastosowano również ultra elastyczną Lycrę®.  Dzięki niej kolor nabiera wyjątkowego połysku, staje się odporny na blaknięcie oraz odpryskiwanie, a paznokcie zachwycają perfekcyjnym kształtem oraz zadbanym wyglądem, aż do 10 dni. Co więcej, malowanie paznokci praktycznie nie wymaga dużej wprawy, ponieważ specjalistyczna, podwójna szczoteczka pozwala na ultra szybką i bezbłędną aplikację.

Eleganckie nowe opakowanie

Opakowanie lakierów SALON PRO Z LYCRĄ® marki Rimmel odzwierciedla profesjonalne działanie produktów. Nowa szata graficzna i elegancki, nowoczesny projekt doskonale komponują się z modernistycznymi wnętrzami. Buteleczka posiada wyprofilowaną nakrętkę, a jej ergonomiczny kształt nie tylko ułatwia stosowanie kosmetyku, ale też ozdabia każdą domową toaletkę i przeobraża ją w prawdziwy salon manicure. Na nakrętce lakierów SALON PRO Z LYCRĄ® widnieje charakterystyczny symbol marki Rimmel – korona, wyrażająca doskonałość londyńskiego stylu. Odcienie sygnowane przez Kate Moss zostały dodatkowo wyróżnione. Na buteleczce każdego, zaprojektowanego przez modelkę koloru, został umieszczony jej podpis oraz serduszko.

Niesamowity kolor

Marka Rimmel potrafi rozświetlić ulice deszczowego Londynu. Kolorowa tęcza lakierów SALON PRO Z LYCRĄ® mieni się 16 kolorami, które zostały zainspirowane najnowszymi trendami w modzie. Żywe, jaskrawe odcienie napędzają do życia, cytrusowe barwy zachęcają oczy do wesołej uczty, a intensywne czerwienie igrają z buntowniczą naturą angielskiej duszy. Niewinne różowe oraz cieliste kolory tonują odważne stylizacje. Z kolei brązy oraz burgundy uwodzą swym mrocznym charakterem. Bogactwo barw lakierów SALON PRO Z LYCRĄ® pasuje do każdego stylu i nastroju.

Łukasz Jemioł twórca kolekcji BASIC powiedział:

„Londyn – to kolorowe, tętniące życiem, nowoczesne miasto, a kolory nowych lakierów SALON PRO z LYCRA to odzwierciadlają. Wszystkie kolory SALON PRO Z LYCRĄ® doskonale współgrają z moją najnowszą kolekcją ubrań BASIC i można je traktować jako akcesoria modowe świetnie ją uzupełniające. Moimi zdecydowanymi faworytami są odcienie Reggae Splash, Britpop, Jazz Funk, Hip-Hop i Punk Rock z kolekcji Kate, a pozostałe to Coctail Passion, Beige Babe, Urban Purple, Peppermint oraz English Rose z Brit Manicure.

Odważne kolory od Kate

Kate Moss, dzięki kolekcji lakierów do paznokci marki Rimmel mogła pokazać swoją prawdziwą naturę. Siedem zaprojektowanych przez modelkę odcieni wyraża odważny, zawadiacki charakter gwiazdy oraz odzwierciedla jej miłość do muzyki i tętniącej życiem londyńskiej sceny muzycznej. Lakiery SALON PRO Z LYCRĄ® malują w kolorowym rytmie klasycznych kompozycji, grają łagodny soul oraz pobudzają mocniejszymi rockowymi klimatami. W kolekcji Kate znajdują się wszystkie kolory, które można dopasować w zależności od nastroju – od delikatnego różu New Romantic (#227), przez rockową purpurę Rock n Roll (#703), aż po jasny błękit BritPop (#713).

Zdjęcie kolekcji lakierów SALON PRO Z LYCRĄ® przedstawia ambasadorkę marki Rimmel, Kate Moss, która ma pomalowane paznokcie swoim ulubionym odcieniem Hip Hop (#317).

SALON PRO Z LYCRĄ

Kolory SALON PRO Z LYCRĄ® stworzone przez Kate Moss:
227 New Romantic
317 Hip Hop – wykorzystany w kampanii reklamowej
701 Jazz Funk
703 Rock n Roll
705 Reggae Splash
711 Punk Rock
713 Britpop

 Kolory SALON PRO Z LYCRĄ®

247 Isn’t she precious?
307 Grape Sorbet
312 Ultra Violet
313 Coctail Passion
391 Celebrity Bash
397 Beige Babe
402 Urban Purple
500 Pepermint
702 Simply Sizzling

Kolory Brit Manicure
433 Ivory Tower
445 English RoseSALON PRO z LYCRĄ ® marki Rimmel

Cena : 17.99 zł (12ml)

Dostępne od maja 2013 r. 

Możesz również polubić…