Pielęgnacja i odżywianie włosów w okresie letnim jest niezbednym zabiegiem, jeśli chcemy utrzymać je w dobrej kondycji. Kosmetyk pielęgnujacy na lato powinien jednocześnie łączyć skuteczne odżywianie z ochroną przed utratą nawilżenia i z wygodą stosowania.

Miracle Lightweight marki artego, to kosmetyk, który chroni strukturę włosów i zabezpiecza przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, takich jak promieniowanie słoneczne czy słona woda. Doskonale sprawdzi się także jako produkt ochronny podczas zabiegów chemicznych i termicznych. Lekka formuła oparta na oleju lnianym i proteinach jedwabiu pozwala wygładzić splątane włosy i nadaje im naturalną lekkość i połysk, a wygodna forma bez spłukiwania zapewnia szybkość codziennego zabiegu pielęgnacji.

Miracle Lightweight artego już przy pierwszym zastosowaniu wyrównuje strukturę włosa oraz nawilża go. Stosowana regularnie chroni końce włosów przed rozdwajaniem i sprawia że włosy odzyskują gładkość, połysk i objętość.

 Odżywka bez spłukiwania_300ml

Odżywka bez spłukiwania MIRACLE LIGHTWEIGHT ARTEGO:

– chroni włosy podczas zabiegów chemicznych
– jest idealnym preparatem do zwilżania włosów przed strzyżeniem, układaniem fryzury, stylizacją
– nadaje objętość cienkim włosom, jednocześnie nie obciążając ich
– zmniejsza stopień porowatości włosów od nasady aż po końce

www.artego.pl
Pojemność: 300 ml
Cena:  38,90 PLN

Produkty artego dostępne są w sklepach fryzjerskich Fale Loki Koki, salonach firmowych marki artego oraz sklepie internetowym lokikoki.pl