Nowości

Palety do makijażu Customizable Palettes

„Dzięki paletom do makijażu Customizable Palettes jestem świetnie zorganizowana, nawet prowadząc szybki tryb życia”. Bobbi Brown

MetallicEyeShadowColl

Bobbi Brown ponownie wprowadza do swojej oferty palety do makijażu Customizable Palettes, pozwalające na szybkie i sprawne poprawienie kobiecej urody, niezależnie do czasu i miejsca. Idealne dla kobiet aktywnych. Polecane zarówno dla profesjonalistów, jak i zapracowanych pań, które pragną zawsze i wszędzie świetnie wyglądać. Palety można bardzo łatwo modyfikować. W zestawie mogą znaleźć się indywidualnie dobrane cienie do powiek i róże do policzków. Każda paleta jest niezwykle wygodna w użyciu. Niewątpliwym atutem palet jest także duże lusterko. Ponadto wyróżniają się niebanalnym, super eleganckim designem. Idealnie sprawdzą się w podróży. Świetne, by w biegu, dosłownie w kilka chwil, poprawić makijaż.

Palety dostępne są w czterech wersjach: z miejscem na 2, 3, 4 oraz 6 ulubionych cieni i róży od Bobbi Brown. Sugerowana cena: 77 zł

Porady Bobbi

6 Pan Palette: Tej palety używam w domu, żeby wykonać moje słynne 10 kroków makijażu. Zestaw zawiera 4 cienie do powiek (Bone, Cement, Slate i Mahogany) oraz 2 róże (Desert Pink i Pale Pink).

Customizable Palette

4 Pan Palette: Tego zestawu używam, by zrobić makijaż smokey eye, czyli mój ulubiony makijaż na imprezy. To właśnie w tej palecie trzymam błyszczące cienie sparkle, brązujące shimmer i ciemniejsze popielate.

Customizable_Palette

3 Pan Palette: W tej palecie umieściłam cienie do powiek Bone, Cement oraz Mahogany, których stosuję do wykonania klasycznego makijażu na podróż. Niektóre panie używają tej palety jako zestawu do brwi, umieszczając w nim ciemniejszy i jaśniejszy cień do brwi oraz rozświetlający do podkreślenia linii brwi.

Customizable_Palette

2 Pan Palette: Tu warto trzymać róże — jeden delikatny, naturalny, a drugi bardziej wyrazisty. Nakładam je w ciągu dnia, żeby szybko poprawić makijaż.

Customizable_Palette

Lekcje Makijażu Bobbi Brown Bobbi uważa, że każda kobieta może być swoją własną wizażystką, jeżeli posiada odpowiednią wiedzę i właściwe kosmetyki. Wprowadzając na rynek palety do makijażu Customizable Palettes, Bobbi Brown proponuje swoim klientkom bezpłatne lekcje makijażu w trakcie ,których profesjonalni makijażyści, szkoleni pod czujnym okiem samej Bobbi Brown, pokażą paniom jak inteligentnie skomponować zestawy do makijażu. Wejdź na stronę www.bobbibrowncosmetics.com, by zlokalizować najbliższy sklep lub stoisko, zadzwoń i umów się na Lekcję Makijażu już dziś!

Możesz również polubić…