Nowości

Perfect Derma Peel Zaawansowane amerykańskie peelingi już w Polsce

Medisolution wprowadziło na polski rynek jedno z najnowszych osiągnięć amerykańskich naukowców, peelingi marki Bella Medical Product  – The Perfect Derma Peel. Produkt wyróżnia się zawartością glutationu, najsilniejszego antyoksydantu. Dzięki niemu preparat nie tylko odświeża skórę, ale również uaktywnia w niej naturalne procesy naprawcze, które odmładzają tkankę i usuwają z niej inne wady estetyczne.

The Perfect Derma Peel jest bardzo zaawansowanym, chemicznym peelingiem medycznym. W swoim składzie zawiera mieszankę kilku kwasów (kwas kojowy, TCA, kwas salicylowy i kwas retinowy), które głęboko odświeżają skórę. Największą zaletą Perfect Derma Peel jest jednak zawartość glutationu.

Perfect-Peel-kit-complete-lo-res

 

Unikalny składnik

Glutation jest silnym antyoksydantem, który naturalnie występuje w każdym organizmie, z wiekiem mamy go jednak w swoim ciele coraz mniej. Jego zadaniem jest  eliminacja wolnych rodników, a więc opóźnienie procesów starzenia. Warto też wiedzieć, że glutation posiada unikalną cechę polegającą na naprawie białek, które uległy zniszczeniu, wpływa więc na uruchomienie naturalnych procesów regeneracyjnych w skórze, czyli jej odmłodzenie i regulację pracy komórek skóry m.in. melanocytów.

Działanie

Nietypowa formuła The Perfect Derma Peel zapewnia bardzo dobre wyniki w walce ze starzejącą się skórą i trądzikiem. Zabieg jest też wysoce skuteczny w przypadku leczenia uporczywych przebarwień, takich jak melasma czy blizny. Preparat idealnie radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem i odświeżeniem skóry zniszczonej słońcem.

Unikalne połączenie kwasów i przeciwutleniaczy w peelingu pozwala na:

 • rozjaśnienie, poprawę odcienia i faktury skóry;
  • usunięcie lub zmniejszenie przebarwień skóry;
  • kontrolowanie skóry trądzikowej, poprawę wyglądu blizn potrądzikowych;
  • redukcję wielkości porów;
  • zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek;
  • stymulację produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do przebudowy i odmłodzenia skóry.

 

Zabieg

The Perfect Derma Peel przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry i może być stosowany na twarz oraz inne obszary ciała, takie jak dekolt, szyja, ramiona, dłonie i plecy.

Zabieg może być wykonywany jedynie przez lekarza. Cała procedura nakładania preparatu trwa bardzo krótko, bo około piętnastu minut i jest praktycznie bezbolesna, a na skórze widoczne jest jedynie małe zaczerwienienie. Proces odnowy następuje w kilku kolejnych dniach. W trzeciej dobie naskórek zaczyna się intensywnie łuszczyć i trwa to około czterech dni. Po etapie złuszczania skóra jest bardzo odświeżona, ale składniki zawarte w peelingu oddziałują na nią regeneracyjnie jeszcze przez kilka kolejnych tygodni, ponieważ w tkance uaktywniają się procesy naprawcze. Ceny zabiegu w różnych gabinetach będą się wahać od 800 do 1300 zł.

Dla optymalnych efektów oraz dobrego procesu gojenia, wymagana jest od pacjenta odpowiednia pielęgnacja skóry w kilku kolejnych dniach po zabiegu. Pacjent otrzymuje zestaw do pielęgnacji skóry w domu wraz z instrukcją postępowania. W skład zestawu wchodzą chusteczki oraz specjalny balsam pielęgnacyjny.

Jedną z pierwszych klinik w Polsce, oferujących zabiegi oparte na The Perfect Derma Peel jest warszawskie Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium. Jej właściciel, doktor Marek Wasiluk, specjalista medycyny estetycznej, bardzo dobrze ocenia nowy preparat. „Uważam, że The Perfect Derma Peel jest wyjątkowo pomocny w leczeniu trądziku grudkowatego z zaskórnikami, oraz że to bardzo dobra alternatywna metoda odmładzająca skórę dla osób, które maja przeciwwskazania do laseroterapii. Paradoksalnie, mimo że peeling jest bardzo silny, to działa on bezboleśnie, a okres rekonwalescencji oraz gojenie skóry przebiegają po jego zastosowaniu bardzo łagodnie. Zapewnia to duży komfort pacjentowi, a to bardzo ważne”.

Możesz również polubić…