Stay Matte
NOWY MATUJĄCY PODKŁAD STAY MATTE O KONSYSTENCJI LEKKIEGO KREMU OD RIMMEL LONDON

Marka Rimmel London od blisko 180 lat jest związana z Londynem. Jej wartością jest wrażliwość na modę, która rodzi się właśnie w Londynie. Marka Rimmel to nie tylko podążanie za modą, ale także kreowanie trendów makijażowych. Dlatego właśnie powstał podkład STAY MATTE, który jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, aby posiadać matową, rozświetloną cerę.

Nowy podkład STAY MATTE prezentuje się idealnie na twarzy Georgii May Jagger. Zdjęcie z sesji podkreśla naturalność, kobiecość i tylko pozornie jest niewinne – dziewczyny Rimmel London potrafią prowokować wzrokiem. Georgia May Jagger – ambasadorka marki Rimmel cieszy się modnym, matowym i naturalnym wykończeniem makijażu, które utrzymuje się przez cały dzień. Georgia May Jagger używa podkładu w odcieniu Beige nr 200.

Stay Matte

Nowy podkład Rimmel STAY MATTE zapobiega świeceniu się cery, a dzięki zastosowaniu mikrosferycznych pudrów skóra jest jedwabiście gładka i miękka.  Lekka, kremowa formuła podkładu wyjątkowo łatwo rozprowadza się na skórze,
a w połączeniu z emulgatorami żelowymi  płynnie i równomiernie łączy się ze skórą bez rolowania się i efektu maski. Matowe wykończenie zawdzięcza opatentowanej

japońskiej formule żelu pielęgnacyjnego. Zawarty w podkładzie kaolin zapewnia matową, lecz promienną cerę. STAY MATTE zawiera bardzo lekki matujący puder, wszystko po to, by stworzyć nieskazitelne, jedwabne, wolne od błyszczenia się wykończenie makijażu, które utrzymuje się cały dzień, pozostawiając skórę świeżą i naturalnie matową.

Stay Matte

STAY MATTE może także pochwalić się nowym opakowaniem, dziewczęcą, smukłą linią oraz tubką w kolorze czystej bieli.  Jest ona lżejsza, wygodniejsza i bardziej praktyczna, niż szklane opakowania. Przyciąga wzrok fioletową zakrętką oraz symbolem ikonicznej korony Rimmel. Rozbudowana gama 7 odcieni oznacza, że każde Polka znajdzie ocień dla siebie.

Cena, pojemność, odcienie, dostępność:

Podkład Stay Matte, 30 ml w cenie ok. 21 zł

Podkład Stay Matte – 7 odcieni (091,100, 103, 200, 201, 300, 303)

Inni wpisali te frazy, aby tutaj trafić:

  • rimmel stay matte odcienie
  • RIMMEL STAY MATTE