Nowości

Podkład Perfect Fusion Twoja „druga skóra” – idealnie gładka, idealnie piękna!

Marzysz o naturalnie pięknej cerze – perfekcyjnie nawilżonej, świeżej i promiennej? Z Perfect Fusion nikt nie zauważy, że masz na sobie podkład. Dzięki aksamitnej formule i lekkiej konsystencji ten nawilżający podkład działa jak „druga skóra” – idealnie stapia się z cerą wyrównując jej koloryt, zapewniając efekt średniego do mocnego pokrycia oraz satynowe wykończenie makijażu.

ORIFLAME Anna Mucha Perfect Fusion Foundation

Nawilżanie to podstawa

Innowacyjny kompleks HydraFix pomaga utrzymać naturalny poziom nawilżenia skóry, przywracając jej uczucie komfortu. Już po dwóch tygodniach stosowania podkładu zauważysz wyraźną poprawę elastyczności i nawilżenia skóry.* Dzięki odpowiednio dobranym składnikom nie tworzy sztucznego efektu maski. Aż 89% kobiet odniosło wrażenie, jakby nie miały na sobie podkładu*.

ORIFLAME Anna Mucha Perfect Fusion Foundation

Benefity:

  • Unikalna formuła pozwala skórze oddychać
  • Idealnie stapia się ze skórą wyrównując jej koloryt
  • Zapewnia komfort całodniowego nawilżenia
  • Niweluje niedoskonałości cery
  • Z filtrem SPF 25**

*Test konsumencki w grupie 334 kobiet
**Testowany klinicznie

ORIFLAME Anna Mucha Perfect Fusion Foundation

Podkład Perfect Fusion –nawilżający podkład o aksamitnej formule i lekkiej konsystencji. Idealnie stapia się z cerą, wyrównując jej koloryt. Zapewnia efekt średniego do mocnego pokrycia oraz satynowe wykończenie makijażu. Szklany flakon z praktycznym dozownikiem. Dostępny w pięciu odcieniach: Porcelain, Ivory, Rose Beige, Natural Beige, Honey Beige. Poj. 30 ml. Cena regularna: 47,00 zł.

Uwaga: Już w sprzedaży!

Możesz również polubić…