Mówi się, że cudze chwalicie, swego nie znacie. W tym stwierdzeniu jest bardzo dużo prawdy – już niejednokrotnie można było się przekonać, że nie tylko polska przyroda i zabytki zachwycają bardziej niż to co można zobaczyć za granicą. Często też nie doceniamy rodzimych produktów, w tym również akcesoriów dla dzieci – a jest to duży błąd. Na naszym rynku jest kilka wyróżniających się marek – jedną z nich jest Lela Blanc. Produkty marki Lela Blanc w całości, począwszy od projektów, aż po szycie powstają w Polsce i z polskich, najwyższej jakości surowców. Cechuje je wysoka jakość i wyjątkowy – przyjazny dzieciom design.  Produkty tej marki pokochały gwiazdy sportu i muzyki takie jak Monika Pyrek, Sylwia Gruchała oraz bracia Golcowie.

Kocyk great trip rozmiar S Lela Blanc

Na szczególną uwagę zasługują kocyki tej firmy. Projektowane one są w taki sposób, by trafić w gusta nawet najbardziej wymagających klientów – zachwycają żywe kolory i ciekawe wzornictwo. Kocyki dostępne są też w różnych rozmiarach. Mają one zróżnicowaną grubość, dzięki czemu można je dostosować do wieku dziecka, pory roku czy wystroju dziecięcego pokoju. Na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę polecamy  kocyki light Lela Blanc (różne wzory do wyboru), dostępne w ofercie sklepu internetowego dla www.babymama.pl. Wierzchnia strona kocyka  wykonana jest z wysokogatunkowej bawełny, spodnia z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału minky. Kocyk taki idealnie sprawdzi się na prezent na baby shower lub chrzciny.

Kocyk royal flamingos rozmiar S Lela Blanc

Producent kocyków dokłada wszelkich starań, aby jego produkty były w pełni bezpieczne dla dzieci i gwarantowały im pełen komfort  oraz przyjazna mikrośrodowisko. Wszystkie produkty spełniają najbardziej surowe normy bezpieczeństwa. Tkaniny, z jakich wykonywane są kocyki i inne akcesoria posiadają certyfikat OEKO-TEX 100 w klasie I, czyli są bezpieczne nawet dla noworodków. Również nici, które używane są do zszywania poszczególnych elementów posiadają ten certyfikat. W procesie produkcji wykorzystywane są tkaniny bawełniane lub bambusowe, których jakość potwierdzona została między innymi odznaczeniem Teraz Polska.

Kocyk light toucans rozmiar S Lela Blanc

Kocyki light rozmiar S Lela Blanc (wzór na zdjęciach: royal flamingos, toucans, great trip) – cena 124,00 PLN, www.babymama.pl