Nowości

Rimmel BB Cream 9 w 1

BB Cream Rimmel

Rimmel wprowadza nowy rewolucyjny podkład BB CREAM 9 w 1.

BB Cream Rimmel to dziewięć asów w jednej formule.

Od tysięcy lat kobiety szukają sposobu na idealnie gładką i pozbawioną skaz cerę. Dziś nowy podkład Rimmel przyniesie ulgę ich wysiłkom. Poszukiwaniom stanie się zadość. Rimmel proponuje kobietom nowy rewolucyjny Beauty Balm Cream. Rimmel BB Cream sprawi, że za jednym zamachem zaspokoją one aż dziewięć potrzeb wymagającej cery. Dzięki niemu każda kobieta z łatwością osiągnie to, co próbuje uzyskać przez:

1. zabiegi nawilżające cerę
2. zabiegi odżywiające
3. zabiegi kosmetyczne w kierunku minimalizacji rozszerzonych porów
4. stosowanie filtrów ochronnych przeciw promieniom UV
5. tuszowanie niedoskonałości korektorami
6. maskowanie minimalnych zmarszczek pudrami kryjącymi
7. wygładzanie cery bazami kosmetycznymi
8. matowanie cery
9. poprawianie kolorytu cery.

Rimmel wprowadza BB Cream jako krem upiększający. Jak sama nazwa wskazuje Rimmel Beauty Balm Cream to krem o formule balsamu, którego zadaniem jest upiększanie cery każdym z możliwych sposobów. Dzięki innowacyjnej formule zapewnia doskonale zadbaną i naturalnie piękną cerę. BB Cream marki Rimmel  łączy w sobie cechy pielęgnacyjne i makijażowe.

Właściwości pielęgnacyjne:

1. nawilża
2. minimalizuje występowanie porów skórnych
3. pomaga chronić cerę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV
4. odżywia

Właściwości makeup’owe:

5. kryje
6. maskuje
7. wygładza
8. matuje
9. rozjaśnia

W jednej tylko tubce kobieta dostaje aż 9 receptur, które sprawią, że jej cera stanie się nawilżona i odżywiona, promienna, choć matowa, a wszelkie niedoskonałości czy pory skórne zostaną perfekcyjnie zamaskowane. Zaawansowana technologicznie formuła Rimmel BB Cream sprawia, że podkład utrzymuje się przez cały dzień, a jego właściwości nie słabną w miarę upływu czasu. Dzięki temu, że jest on lekkiej konsystencji daje poczucie świeżości i naturalnego wyglądu. Kobieta nosząc go nigdy nie będzie sprawiała wrażenia przesadnie umalowanej. Dzięki niemu cera jest zdrowa, zadbana, a jednocześnie doskonale zabezpieczona ponieważ formuła zawiera również silny filtr SPF 25. Kobieta nie tylko wygląda olśniewająco, ale również tak się czuje. Dla usatysfakcjonowania każdej wymagającej kobiety fluid jest dostępny w dwóch odcieniach:

  • Light – delikatnym
  • Medium – średnim.

Każdy z odcieni daje lekką warstwę krycia, która w sposób doskonały maskuje wiele z możliwych niedoskonałości cery sprawiając, że kobieta poczuje się zadbana i naturalnie piękna bez zbędnego efektu maski jaki daje klasyczny make-up. Jak niegdyś w słynnej piosence grupy Rolling Stones „To the Rescue” tak dziś Rimmel BB Cream nadchodzi na ratunek kobietom. Najlepszym tego dowodem jest dziewczyna Rimmel’a Georgia May Jagger, która na visual’u uosabia bohatera, który przybywa uwolnić kobiety od niedoskonałości jakie dręczą ich cery.

Cena:
BB Cream 9 w 1 (30 ml)  ok. 17 zł

Dostępność na rynku:
druga połowa lutego – początek marcaBB Cream Rimmel

Możesz również polubić…