Łagodząca emulsja myjąca Clinique Redness Solutions Soothing Cleanser

Problem Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje skóra skłonna do zaczerwienienia lub skóra reaktywna jest jej podrażnianie na początku codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Niezależnie od tego, czy Twoja skóra jest wrażliwa przez cały czas, czy też ulega zaczerwienieniu w trakcie oczyszczania, niezwykle istotne jest to, by rozpoczynać jej codzienną pielęgnację stosując najlepsze środki do oczyszczania stworzone specjalnie dla osób z wrażliwą lub reaktywną skórą.

Clinique Redness Solutions Soothing Cleanser

Rozwiązanie Formuła łagodzącej emulsji myjącej Clinique Redness Solutions Soothing Cleanser oparta jest na podstawowych, nowatorskich emulsyfikatorach, co sprawia, że jest ona wyjątkowo łagodna dla skóry. Ten delikatny kremowy produkt zapewnia prostą aplikację, można go łatwo zmyć lub usunąć chusteczką do demakijażu. Jego łagodna, lecz skuteczna formuła usuwa makijaż, zanieczyszczenia i sebum pozostawiając skórę przyjemną w dotyku, miękką i gładką, nigdy zaczerwienioną czy ściągniętą. Formuła emulsji także jest oparta na technologii probiotycznej firmy Clinique wykorzystującej kultury żywych bakterii lactobacillus plantarum, naturalne bakterie pojawiające się również się w żywności podczas procesu fermentacji, które wspomagają odbudowę bariery ochronnej skóry. Emulsja Clinique Redness Solutions Soothing Cleanser pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia skóry. Ponadto specjalny składnik emulsji w łagodny sposób normalizuje cykl komórkowy i przygotowuje skórę bezpośrednio do kolejnego etapu pielęgnacji, jakim jest nawilżanie.

Składniki

  • Skwalan pomaga łagodnie, a zarazem skutecznie usunąć makijaż, sebum i zanieczyszczenia. Zatrzymuje wodę w skórze, aby zapobiec jej przesuszeniu w trakcie demakijażu.
  • Gliceryna to naturalna substancja utrzymująca wilgoć skóry, która zapobiega jej przesuszeniu i ściągnięciu.
  • Wyciąg z koralowca to roślina morska zapewniająca podrażnionej skórze natychmiastowe ukojenie.
  • Kofeina posiada właściwości kojące i zapobiega podrażnieniom.
  • Wyciąg z owsa posiada właściwości łagodzące.
  • Acetyloglukozamina pomaga usunąć suche komórki skórne, aby unormować przebieg cyklu komórkowego.
  • Nasiona słonecznika (Helianthus Annus), wyciąg z jęczmienia (Hordeum Vulgare), wyciąg z ogórka (cucumis sativus) i cholesterol łączą się ze sobą tworząc łagodną, posiadającą specjalną formułę mieszankę składników, która zapewnia skórze wysoką zdolność zachowania bariery ochronnej.

Wskazówki W razie potrzeby wykonać demakijaż oczu. Delikatnie rozprowadzić na skórze łagodzącą emulsję myjącą Redness Solutions Soothing Cleanser w celu usunięcia makijażu i innych zanieczyszczeń. Usunąć przy pomocy chusteczki do demakijażu lub zmyć letnią wodą. Następnie nałożyć krem na dzień łagodzący zaczerwienienia skóry Redness Solutions Daily Relief Cream i bazę ochronną redukującą zaczerwienienia skóry z filtrem SPF 15 Redness Solutions Daily Protective Base SPF 15. Stosować rano i wieczorem.

Produkt beztłuszczowy. Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowy.