SarynaKey Professional Czym wyróżniają się produkty SARYNA KEY PROFESSIONAL ? SarynaKey jest międzynarodową firmą z centrum badań i rozwoju w Izraelu. “Saryna’skey for health and beauty.”

SarynaKey Professional

Głęboko w sercu tropikalnej Afryki, są hodowane od pięćdziesięciu lat, drzewa SheaKarite- tree, które używa się do produkcji masła Shea. Masła, które posiada udowodnione właściwości lecznicze i upiększające, wykorzystywane w kosmetyce od lat. Masło jest bogate w witaminy A, E i F, es-kwasy tłuszczowe, zasadnicze białka (budulce włosów) i kwas cynamonowy. Kosmetyki zawierają także naturalne białka pszenicy, jabłka, bawełnę, proteiny jedwabiu i aminokwasy. Zapewnia to intensywne nawilżenie, regenerację suchych, uszkodzonych tekstur włosa, ochronę przed szkodliwymi promieniami UV i wolnymi rodnikami. SarynaKey Professional Obecnie składnik ten – Masło Shea został wykorzystany w profesjonalnej Keratynowej marce kosmetyków do włosów– SarynaKey Professional. Unikalny skład produktów zastosowanych w całej gamie produktów do pielęgnacji włosów ma za zadanie pozostawić Twoje włosy miękkie, lśniące, delikatne i piękne.

SarynaKey Professional

 

SarynaKey Professional jest światowym liderem w wykorzystaniu masła Shea – matki wszystkich naturalnych zabiegów gwarantujących unikalny wygląd Twoich włosów. Obecnie marka wprowadza na rynek 4 nowe linie produktów: do włosów uszkodzonych – seria Regenerująca, do włosów kręconych, farbowanych – seria Kolor oraz do włosów cienkich i delikatnych – seria Specjalna. Styliści na całym świecie zgadzają się, że unikalny skład zawarty w kosmetykach SarynaKey Professional jest liderem w kompleksowym dbaniu o jakość, połysk, miękkość i łatwość układania włosa. Z SarynaKey Professional wszystkie rodzaje włosów będą odżywione, a ich prawdziwe piękno zostanie wyeksponowane przez Magię masła Shea.

SarynaKey Professional

 

*Marka SarynaKey Professional zobowiązała się do ochrony środowiska, dlatego też wszystkie butelki i pojemniki są w 100% zdatne do procesu recyklingu. Produkty nigdy nie były i nie są testowane na zwierzętach.

https://www.facebook.com/SarynaKeyProfessional