Dla mam

Siedziska dla dzieci. Poznaj najnowsze trendy

Siedzisko

Siedziska sprawdzają się wszędzie tam, gdzie goszczą najmłodsi. Dlaczego warto w nie inwestować? Ponieważ stanowią świetny, modny, stylowy element dekoracyjny dla każdego wnętrza, bo wspierają najmłodszych w niełatwej sztuce jedzenia posiłków przy dorosłym stole, dbają o komfort i bezpieczeństwo maluchów w trakcie biesiadowania.

Siedzisko

Praktyczne

Kiedy warto zainwestować w siedzisko? Wtedy, gdy maluch wyrasta z fotelika do karmienia. Siedziska stanowią etap przejściowy pomiędzy czasem, w którym szkrab nie potrafi samodzielnie korzystać z krzeseł przeznaczonych dla dorosłych a momentem, w którym będzie mógł wygodnie i w pełni bezpiecznie  je użytkować. Siedziska Hanna, Hela i Ela ze sklepu www.babymama.pl to grube, wysokie na 8 centymetrów poduchy wykonane z doskonałej jakości, gęstej gąbki, które się nie zapadają się i utrzymują dziecko cały czas na tej samej wysokości. Siedziska są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich kształt na długo pozostaje bez zmian i pociechy mogą długo z nich korzystać.

Siedzisko

Wspierają rozwój

Dla zdecydowanej większości polskich rodzin wspólne jedzenie posiłków jest niezwykle istotne. To właśnie wtedy tworzy się tradycja rodzinna, jest czas na to, aby pobyć ze sobą i blisko siebie. Ale nie tylko. Psychologowie nie mają wątpliwości, że dzieci, które od najmłodszych lat są zapraszane do stołu i uczestniczą w spożywaniu posiłków na takich samych zasadach jak dorośli (np. siedząc na zwykłym krześle, a nie w krzesełku dziecinnym), czują się kochane i akceptowane, lepiej się rozwijają, w przyszłości lepiej radzą sobie w szkole. Dlaczego? Dlatego, że wspólne posiłki gwarantują bliski kontakt. Dzieci czują się pewnie i bezpiecznie, wiedzą, że mogą liczyć na najbliższych i że zawsze zostaną wysłuchane.

Siedzisko

Design

Siedziska Hanna, Hela i Ela są nie tylko wygodne i praktyczne, ale przede wszystkim bardzo stylowe. Wyjątkowe połączenie wzorów i kolorów nada każdemu wnętrzu  niecodzienny charakter. Radosne, kolorowe, optymistyczne motywy w bardzo stonowanej i unikatowej formie to designerski strzał w dziesiątkę.

Siedzisko

Siedzisko Hanna,Hela Ela- cena 90,00 pln  www.babymama.pl

Możesz również polubić…