Na zdrowie

VISOLVIT® Junior Orange – witaminowa moc w jednej saszetce

Późna zima oraz wczesna wiosna to okres częstych zachorowań dzieci i młodzieży.Osłabiona odporność układu immunologicznego jest powiązana z niedoborem witamin i mikroelementów w codziennej diecie. W tym okresie szczególnie ważne jest dostarczenie młodemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych, a także zadbanie o odpowiednią suplementację. 

VISOLVIT® Junior Orange

Granulat musujący o smaku pomarańczowym dla dzieci i młodzieży

Wskazania:

Preparat stosuje się w stanach wzmożonego zapotrzebowania na witaminy np. okres powrotu do zdrowia po chorobach infekcyjnych, osłabienie organizmu, zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy, a także w profilaktyce niedoboru witamin.

Opakowanie:10 saszetek.
Cena:12,80 PLN
Dostępny w aptekach.

Warzywai owoce stanowią bardzo istotny element zdrowego żywienia dzieci i młodzieży. Zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia ich dzienne spożycie powinno wynosić około 5 porcji dziennie. Są bogatym źródłem witamin, przeciwutleniaczy, błonnika, substancji przeciwzapalnych. Prawidłowo zbilansowana dieta, uwzględniająca warzywa i owoce, zapewni kilkulatkowi utrzymanie dobrego stan zdrowia i jest najlepszym rodzajem profilaktyki rozwojuniektórych schorzeń. Jest to szczególnie istotne w okresie zimowym, kiedy organizm jest narażony na infekcję i wirusy i potrzebuje dodatkowego wsparcia w postaci witamin i mikroelementów.

Wzmocnienie układu immunologicznegojest możliwe dzięki dobraniu odpowiednich preparatów wspomagających. Ważne jest, aby zestaw witamin był przemyślany tak, by pokrywał dzienne zapotrzebowanie organizmu dziecka. Dodatkowo, w przypadku maluchów powinno się zwrócić uwagę na atrakcyjną formę podania suplementu, żeby codzienny rytuał kojarzył się z przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

visolvit junior orange

Preparatem dedykowanym dzieciom i młodzieży jest znany od pokoleń VISOLVIT®Junior Orange – suplement zalecany jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy. Zawiera zespół witamin niezbędnych do prawidłowego przebiegu podstawowych procesów metabolicznych i rozwoju młodego organizmu. Preparaty VISOLVIT®, przez wielu z naspozytywnie kojarzone z dzieciństwem, mają bardzo wygodną formułę. VISOLVIT® Junior Orange,to saszetki z granulatem do rozpuszczania w wodzie,preparat przeznaczony do stosowania dla dzieci i młodzieży. Wystarczy 1 saszetkę granulatu rozpuścić w ¾ szklanki schłodzonej wody. Co istotne, ma on przyjemny, orzeźwiający pomarańczowy smak i jest bardzo lubiany przez dzieci. Zaletą VISOLVITU® jest również wygoda jego stosowania – raz dziennie.

VISOLVIT® Junior Orange jest szczególnie polecany w stanach wzmożonego zapotrzebowania na witaminy, np.

  • osłabienie organizmu
  • zwiększony wysiłek fizyczny i umysłowy
  • profilaktyka niedoboru witamin

Preparat VISOLVIT®Junior Orange to kompleksowy zestaw witamin:

Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu zdrowych kości i zębów.

Witamina B12 bierze udział w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, utrzymuje prawidłowe  funkcje psychologiczne, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, zwiększa przyswajanie żelaza, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia, pomaga zachować zdrową skórę oraz w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Niacyna pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, prawidłowych funkcji psychologicznych. Jest pomocna w zachowaniu zdrowej skóry.

VISOLVIT®Junior Orangesuplement diety jest przeznaczony do stosowania głównie u dzieci i młodzieży.

Dawkowanie i sposób podania:

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu wynosi:

Dzieci i młodzież od 3 do 17 lat – 1 saszetka. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennego spożycia.

Rozpuścić saszetkę granulatu w ¾ szklanki schłodzonej wody. Zawiera substancję słodzącą.

Sugerowana cena dla pacjenta: 12,80 PLN

Możesz również polubić…