Nowości

Wiosenna magnolia i egzotyczna strelicja w balsamach Lirene Flower Collecion

 

Flower-mail4

Aksamitnie gładka i odżywiona skóra

Codzienne smarowanie ciała balsamem może być nie tylko najprostszym sposobem na gładką skórę, ale i niezwykle zmysłowym i relaksującym rytuałem pielęgnacyjnym. Marka Lirene przedstawia nową linię balsamów do ciała Flower Collection. Znajdziemy w niej aksamitny krem do ciała Rajski Kwiat Afryki oraz perlisty mus do ciała Orientalna Magnolia. Dzięki specjalnie skomponowanym formułom preparaty przywrócą skórze gładkość, podczas gdy urzekające zapachy sprawią, że chwile codziennej pielęgnacji staną się prawdziwą ucztą dla zmysłów.

FLOWER COLLECTION
Aksamitny krem do ciała Rajski Kwiat Afryki

aksamitny_krem_do_ciala_10e08096

Regeneracja skóry i relaks dla zmysłów w jednym prostym rytuale pielęgnacyjnym. Nektar z afrykańskiego rajskiego kwiatu odżywia skórę, zwiększając jej jędrność i elastyczność. Dodatkowo, dzięki swym unikalnym właściwościom wynikającym z zawartości protein i aminokwasów, wzmacnia barierę ochronną skóry i długotrwale zapobiega utracie wilgoci. Formuła balsamu została wzbogacona o odżywcze masło Karite zapewniające skórze intensywną regenerację i odbudowę. Kompleks Hydro-Oil nadaje gładkość i miękkość. Prawdziwie rajska pielęgnacja!

EFEKTY POTWIERDZONE NAUKOWO

100% skóra miękka w dotyku**

93% odżywienie*

93% poprawa gładkości*

POPRAWIA NAWILŻENIE SKÓRY JUŻ PO PIERWSZEJ APLIKACJI

* badania przeprowadzone na grupie 28 kobiet po tygodniu stosowania kremu do ciała

** stan skóry bezpośrednio po użyciu

Cena: 19,99 zł/200 ml

FLOWER COLLECTION
Perłowy mus do ciała Orientalna Magnolia

perlowy_mus_do_ciala_10e08097

Nawilżenie i wygładzenie dla skóry oraz egzotyczna podróż dla zmysłów. Kluczowy składnik musu to esencja kwiatu orientalnej magnolii o właściwościach nawilżania, wygładzania i łagodzenia. Dodatkowo zawiera wyciąg z białej perły, który rozświetla skórę, podkreślając jej naturalne piękno. Formułę wzbogacono o kompozycję składników odżywczo-regenerujących: olej Babassu, masło Shea, witaminę B3 i wosk z oliwek. Lekka formuła i wyrazisty zapach – czy nie tego właśnie pragnie nasza skóra?

EFEKTY POTWIERDZONE NAUKOWO

90% wygładzenie**

77% działanie łagodzące*

73% piękny zapach skóry**

POPRAWIA GŁADKOŚĆ SKÓRY JUŻ PO PIERWSZEJ APLIKACJI

* badania przeprowadzone na grupie 28 kobiet po tygodniu stosowania musu do ciała

** stan skóry bezpośrednio po użyciu

Cena: 19,99 zł/200 ml

Możesz również polubić…