Dla mam,Nowości

Woda zdrowia doda

Recznik z kapturem MilkyWay Peach Color Stories

Zanim maluchy na dobre pokochają radosne pluskanie się w wodzie, może minąć nawet kilka miesięcy. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i stopniowo, krok po kroku, przyzwyczajać malucha do kąpieli. Nie od dziś bowiem wiadomo, że pluskanie się w wodzie to same przyjemności i ogromna porcja zdrowia.

Recznik  MilkyWay Peach Color Stories

W wanience

Większość noworodków uwielbia kąpiele. Nie tylko dlatego, że są one jednym z najprzyjemniejszych elementów codziennego rytuału, że koją, uspakajają, relaksują, ale przede wszystkim dlatego, że przenoszą noworodka w świat, który dobrze zna z maminego brzuszka.

Noworodki wody się nie boją. Wprost przeciwnie. A naturalna zdolność pływania i umiejętność utrzymywania się na powierzchni daje maluchom poczucie pewności i bezpieczeństwa i pozwala rozkoszować się kąpielą. Skąd więc ten strach, którego doświadczają młodzi rodzice na myśl o wieczornej toalecie bobasa? Z lęków mamy i taty.  Tymczasem potrzeba tak niewiele, aby wieczorna kąpiel malucha była źródłem radości i zabawy oraz prawdziwą przyjemnością dla całej rodziny.

Recznik z kapturem niemowlecy MilkyWay Peach_ColorStories

Na basenie

Cowieczorna kąpiel malucha to pierwszy krok w stronę oswajania malucha z wodą. Kolejnym jest zabranie pociechy na basen. Już kilkumiesięczne bobasy czują się na pływalni dobrze i komfortowo, zwłaszcza jeśli są do tego odpowiednio przygotowane.  Maluch na basenie to nie tylko moc zabawy, ale i same korzyści. Dzieci, które regularnie pływają, są nie tylko bardziej zahartowane, ale wyróżniają się też lepszą koordynacją wzrokowo – ruchową i mocniejszymi mięśniami. Na efekty częstego pobytu na pływalni nie trzeba będzie długo czekać. Te bobasy, które spędzają czas na basenie, szybciej nabywają kolejnych umiejętności motorycznych – od swobodnego obracania się z boku na bok po stawianie pierwszych kroków.

Recznik z kapturem niemowlecy Freckles in mint_ColorStories

Niezbędnik małego pływaka

Są takie akcesoria, bez których mały fan pluskania się w wodzie obejść się nie może. O czym mowa? O miękkich, ciepłych, przytulnych ręcznikach z kapturkiem (np. ręcznikach z kapturem Color Stories ze sklepu www.babymama.pl). Ręczniki doskonale chronią malucha przed wyziębieniem, zapewniają dziecku właściwą termoregulację, dbają o komfort i zdrowie dziecka. Dodatkowo ręcznik jest wykonany z wysokiej jakości tkaniny frotte i posiada certyfikat Tekstylia Godne Zaufania. Bez obaw można go więc stosować do pielęgnacji nawet najmłodszych dzieci.

Recznik z kapturem Freckles in Mint Color Stories

Ręcznik z kapturem Color Stories– cena 69,00 pln ze sklepu www.babymama.pl

Ręcznik z kapturem MilkyWay Peach Color Stories
Ręcznik z kapturem MilkyWay Blue Color Stories
Ręcznik z kapturem Freckles in Mint Color Stories

Możesz również polubić…