Zapewne, większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że przeciętnie każdy człowiek w ciągu tygodnia spędza ok. 64 godziny siedząc. Jest to czynność, z natury tak prozaiczna, że nie poświęcamy jej zbyt wiele uwagi. Jednak okazuje się, że komfort naszego siedzenia rzeczywiście ma znaczenie.

W codziennym życiu nie da się uniknąć siedzenia. Są sytuacje, w których po prostu trzeba usiąść: w środkach komunikacji, wykonując pracę biurową, na uczelni podczas wykładów, korzystając z usług salonów SPA, spędzając czas w gronie przyjaciół czy relaksując się w kinie, teatrze lub restauracji. Nawet wtedy, gdy jesteśmy aktywni i uprawiamy sporty jak przykładowo jazda na rowerze czy jeździectwo.

Zapewnij sobie komfort siedzenia bez bólu

Warto być świadomym, że siedzący tryb życia to jedna z głównych przyczyn choroby hemoroidalnej. Jako, że jest to bolesny i wstydliwy problem rzadko się o nim rozmawia. Przy chorobie hemoroidalnej zmiana stylu życia jest podstawą, jednak zarówno odpowiednia dieta jak i ćwiczenia, przynoszą efekty po kilku tygodniach. Dlatego, pomóż sobie i nie zwlekaj. Bądź dla siebie dobry, zadbaj o siebie i postaw na skuteczne leczenie. Zapewnij sobie komfort siedzenia bez bólu. Sięgnij po sprawdzony lek Ruskorex w postaci maści.

Do grupy nowoczesnych leków dostępnych bez recepty stosowanych w leczeniu choroby hemoroidalnej należy: Ruskorex, firmy Angelini Pharma Polska. Lek w postaci maści przeznaczony jest do stosowania miejscowego. Produkt posiada unikalne połączenie dwóch substancji czynnych: ruskogeniny (działanie przeciwzapalne, uszczelniające naczynia krwionośne) i chlorowodorku tetrakainy (działanie znieczulające). Dzięki takim składnikom Ruskorex łagodzi objawy choroby hemoroidalnej.

 Substancje czynne:

Ruskogenina działa przeciwzapalnie, uszczelniająco  na śródbłonek naczyń krwionośnych, przeciwobrzękowo i ściągająco. Jest to naturalna substancja otrzymywana z rośliny śródziemnomorskiej – ruszczyka kolczastego. Ma właściwości wzmacniające i uszczelnia naczynia krwionośne oraz zapobiega nadmiernemu ich poszerzaniu.

Druga substancja aktywna Ruskorexu to chlorowodorek tetrakainy o bardzo silnym działaniu znieczulającym, przynoszącym ulgę. Substancja ta nie podrażnia tkanek.

RUSKOREX:

  • Silne miejscowe znieczulenie;
  • Nie podrażnia tkanek;
  • W postaci maści;

Sugerowana cena ok.: Ruskorex maść 40g – 30,40 zł