Nowości

Zatrzymaj czas dzięki The Essence – odmładzającej kuracji do twarzy marki La Mer

Clients|La Mer

Każda kobieta marzy o wiecznie pięknej i młodej cerze. Przez wieki zastanawiano się jak opóźnić oznaki starzenia się skóry i cofnąć czas. Marka La Mer opracowała produkt, który jest odpowiedzią na to pytanie –  silnie skoncentrowane serum do twarzy The Essence. To niezwykle luksusowa, trwająca 21 dni kuracja, która przynosi spektakularne efekty. Dzięki składnikom The Essence pozyskanym w niezwykle precyzyjnym i złożonym procesie biofermentacji, skóra zostaje zdecydowanie odmłodzona, staje się promienna i emanuje młodzieńczą witalnością.

The Essence – najbardziej ekskluzywny produkt marki La Mer – wydobywa z cery wszystko to, co najlepsze, minimalizuje wszelkie  widoczne oznaki starzenia się skóry i pozwala jej odrodzić się na nowo. Wszystko za sprawą fermentujących składników, które wypełniają skórę ochronnymi substancjami odżywczymi.

Kluczowe składniki:

  • Skoncentrowany The Miracle BrothTM – wyjątkowa kombinacja alg morskich, witamin i minerałów słynna ze swych właściwości antyoksydacyjnych, ochronnych i przeciwzapalnych.
  • The Dormancy FermentTMskładnik zawierający silne przeciwutleniacze i substancje łagodzące podrażnienia. Tworzy niewidzialną powłokę, która chroni skórę i tym samym wprowadza ją w stan głębokiego ukojenia, pozwala jej wypocząć i skoncentrować się na naturalnych zdolnościach regeneracyjnych.
  • The Mariponic FermentTM – wyciąg z lubczyku uprawianego w środowisku bogatym w wartości odżywcze, który pobudza aktywność metaboliczną. W wyniku tego, skóra wyzwala swe naturalne zasoby energetyczne i w pełni wykorzystuje swój potencjał.

Niezwykle silnie skoncentrowana formuła The Essence została zamknięta w trzech fiolkach, a całość umieszczono w kapsule, w której pole magnetyczne utrzymuje składniki aktywne w ciągłym ruchu. Dla uzyskania najlepszych efektów, luksusowy kosmetyk należy stosować na dzień i na noc (sześć porcji wymierzonych aplikatorem) pod krem pielęgnacyjny La Mer.

Pojemność: 3 ampułki (wystarcza na 3 tygodnie)
Cena: 8 900 PLN

Możesz również polubić…