Nowości

21 stycznia, pamiętasz? To Dzień Babci!

Babcie XXI wieku. Zadbane – wyglądające młodziej niż wskazywałaby na to metryka. Wulkany energii – studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku, bywalczynie kin i teatrów, uczestniczki kursów językowych i wyjazdów na greckie wyspy poza turystycznym sezonem.

Eris

Dbają o siebie i o swoje otoczenie. Nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że to przyjemne. Na przykład takie wklepywanie kremu.Wiedzą, że codziennie stosowany przyniesie wymierne efekty, ale taki poranny czy wieczorny rytuał pielęgnacyjnydaje im też po prostu poczucie celebrowania chwili. Znajdująprzy tym czas na samodzielny masaż szyi rozprostowujący zmarszczki, podczas gdy my szybko wklepujemy kosmetyk, licząc cenne sekundy, kiedy się wchłonie.

Zwiedzają, ale już nie muszą jeździć w odległe miejsca, by poczuć tę dawkę adrenaliny. Wiedzą, że to, co najcenniejsze człowiek może znaleźć tuż obok siebie.

Przewodzą. Wokół nich koncentruje się życie rodziny… Nie ma świąt bez ich specjałów i bez ich cudownego uśmiechu i spokojnego pytania: „Jak Ci się powodzi?”

Nieustannie uczą się. Pomiędzy zajęciami na Uniwersytecie Trzeciego Wieku i przeglądaniem Internetu, zdobywająwiedzę, jak znosić godnie wszystko, co przybyło w rytm tykania zegara.

Są mądre, wspaniałe…  Zasługują na to, co najlepsze –  na kosmetyki z serii Telomeric  60+ i Telomeric ULTRA70+Dr Irena Eris.

Eris

Wybierz dla Babci:

  • Skoncentrowany krem liftingujący SPF 15 na dzień, Telomeric. Zawiera ceramidy, hialuronian sodu, oligopeptydy, witaminę B3 – składniki zapewniające ochronę telomerów i przedłużające długość życia komórki skóry. Pomaga uzyskać jednolity koloryt skóry, bez bruzd, rumienia, rozszerzonych porów i przebarwień oraz sprężyste, wyraziste kontury twarzy.

89 zł/50 ml

  • Krem lipo-wypełniający na noc, Telomeric ULTRA. Z wyciągiem z borówki czarnej, cytryny, klonu srebrzystego, ceramidami i hialuronianem sodu. Ma potrójne działanie: liftingujące, wypełniające i wybielające. Pomaga odnowić architekturę twarzy i widocznie odmłodzić skórę kobiet po 70. roku życia.

95 zł/50 ml

Możesz również polubić…