Nowości

25 lat marki Bobbi Brown The Nude Library

The Nude Library

Z okazji 25tych urodzin marka Bobbi Brown przygotowała wyjątkową, limitowaną paletę cieni do powiek The Nude Library. The Nude Library zawiera ulubione, klasyczne odcienie nudes które pojawiały się w ofercie Bobbi Brown na przestrzeni lat. Ta jedyna w swoim rodzaju paleta jest inspirowana pięknem nagiej skóry i przekonaniem Bobbi, że najpiękniejsze są te odcienie nudes, które występują naturalnie w kobiecej skórze. The Nude Library  zawiera 40 cieni do powiek – matowych, połyskujących i metalicznych (z myślą o różnych tonacjach skóry), dzięki którym z łatwością stworzysz piękny makijaż nude.
Paleta została zapakowana w luksusowe, subtelne, srebrne opakowanie.

Cena – 830 zł

„Makijaż nude nie oznacza  braku makijażu, oznacza odcienie, które są odpowiednie dla naszej skóry. To jest mój charakterystyczny look, odkąd zaczęłam swoją karierę jako makijażystka.” Bobbi Brown

 

NOWY,

Eye Shader Brush
Szeroki, płaski pędzel  do nakładania cieni  na całej powierzchni powieki, począwszy od linii rzęs, a skończywszy na łuku brwiowym. Aby stworzyć bardziej wyrazisty makijaż, stosuj pędzel do aplikacji jaśniejszego, bazowego cienia. W razie potrzeby rozetrzyj palcami.

Cena – 156 zł

 

NOWY

Eye Contour Brush
Pędzel do aplikacji cieni do powiek w załamaniu powieki. Specjalna końcówka umożliwia dokładne połączenie kolorów i podkreślenie oka.

Cena – 156 zł

 

Możesz również polubić…