Nowości

5 super sposobów na młody wygląd

CZEGO OBAWIAJĄ SIĘ KOBIETY WKRACZAJĄC W DOROSŁOŚĆ? NAZWIJMY TO WPROST: STARZENIA! Z PEWNOŚCIĄ PAMIĘTASZ W JAKI SPOSÓB JAKO DWUDZIESTOLATKA PATRZYŁAŚ NA ÓWCZESNE CZTERDZIESTOLATKI? DZIŚ PRAWDOPODOBNIE SAMA PRZED SOBĄ WSTYDZISZ SIĘ SWOICH MYŚLI. DZISIEJSZE 40- I 50-LATKI PODBIJAJĄ ŚWIAT. CO ZROBIĆ, BY MŁODOŚĆ DUCHA SZŁA W PARZE Z MŁODĄ SKÓRĄ?

#1 HOLISTYCZNE PODEJŚCIE

Na to jak się starzejemy z pewnością wpływ mają geny. Ale nic po dobrych genach, gdy prowadzimy niehigieniczny styl życia. Stres, nieodpowiednia dieta, używki i zewnętrzne czynniki środowiskowe to przeciwnicy naszej młodości. Dlatego z dużą uwagą patrz na to, co jesz, unikaj stresu, więcej odpoczywaj, zadbaj o sen i aktywność fizyczną.

#2 MAKIJAŻ BLIŻEJ NATURY

SUPER SERUM [10], NUXE, 334 ZŁ/30 ML

Zbyt ciężki make up dodaje lat, a zbierający się w liniach i zmarszczkach podkład jeszcze bardziej je podkreśla. Dlatego mocniejszy makijaż zostaw na specjalne okazje. Na co dzień postaw na make up no make up. Rozważ zastąpienie podkładu lżejszym kremem BB.
Czasami wystarczy tylko odrobina korektora, by ukryć zmęczenie, sińce pod oczami
i ewentualne niedoskonałości. Zamiast mocnej pomadki, postaw na balsam do ust – może być z delikatnym pigmentem. Zainwestuj też w dobrą mascarę. Delikatny makijaż najlepiej podkreśla naturalne piękno.

#3 SUPER SERUM [10]

Odpowiednia pielęgnacja to podstawa! Francuzki wiedzą, co dobre – one wybrały Super Serum [10] od NUXE. Jest numerem #1 wśród produktów przeciwstarzeniowych do pielęgnacji skóry we francuskich aptekach
w ciągu miesiąca od wprowadzenia na rynek1. Jest też numerem #1
na świecie2, a w Europie buteleczka serum sprzedaje się co 3 minuty3.
Według badań4  – po regularnym stosowaniu – serum skóra funkcjonuje jak
o 10 lat młodsza. To naturalne i wegańskie5 Super Serum [10] zawiera naturalny kwas hialuronowy i tysiące mikrokapsułek z olejami roślinnymi. Jest doskonałym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji dla każdego rodzaju skóry. Ten koncentrat przeciwstarzeniowy zapewnia wyjątkową przyjemność, intensywną korektę zmarszczek i przebarwień oraz poprawę jędrności skóry. Efekt odmienionej skóry widoczny jest już po zastosowaniu pierwszej kropli. Staje się ona wygładzona, wypełniona i rozpromieniona.
Po 4 tygodniach spektakularne działanie przeciwstarzeniowe widoczne jest na skórze, jeśli chodzi o: redukcję zmarszczek, ujędrnienie i rozjaśnienie przebarwień.

(1)Dane o sprzedaży NUXE we francuskich aptekach – według wartości we Francji na koniec marca 2021 r. (2) Dane o sprzedaży hurtowej i parafarmaceutycznej na koniec czerwca 2021 r. (3) Według danych ze sprzedaży w aptekach IQVIA, od początku czerwca 2021 r. – 7 krajów europejskich (Francja, Belgia, Niemcy, Włochy, Polska, Hiszpania i Szwajcaria). (5) Test in vitro. (6) Formuła wegańska, bez składników pochodzenia zwierzęcego

#4 KREM Z FILTREM ZAWSZE I WSZĘDZIE

Powinnaś zaprzyjaźnić się z nim na zawsze – niezależnie od pory roku. Krem z filtrem to jednocześnie ochrona przed negatywnym działaniem promieni UV i profilaktyka przeciwstarzeniowa. Brak produktu z filtrem w codziennej rutynie pielęgnacyjnej równa się: zmarszczki i bruzdy, przesuszenie, szorstkość, rogowacenie naskórka, przebarwienia i palmy oraz utrata elastyczności skóry.

#5 KLAS(YK)A GÓRĄ

Nie podążaj ślepo za trendami, postaw na ponadczasową klasykę. Dobre kroje, wysokiej jakości materiały zawsze dodają klasy. Biała koszula i dobrze dobrany fason jeansów? Czemu nie! Kaszmirowy sweter i eleganckie cygarteki? Tak! A może klasyczny trencz? To również dobry wybór. Klasyka się nie starzeje, podobnie jak Ty!

Możesz również polubić…