Nowości

Advanced Night Repair Eye Serum Infusion

Advanced Night Repair Eye Serum Infusion ESTÉE LAUDER PRZEDSTAWIA

Nowe serum pod oczy – Advanced Night Repair Eye Serum Infusion

Opierając się na zdobytej na przestrzeni lat wiedzy w zakresie regeneracji skóry, laboratoria badawcze Estée Lauder przedstawiają nowe badania wykorzystujące naszą znajomość niezwykle szkodliwego działania zanieczyszczeń, szczególnie ozonu (O3) dla DNA skóry oraz ich udziału w procesie starzenia.

Przedstawiamy Advanced Night Repair Eye SerumInfusion, bardzo silne, szybko wnikające w głąb skóry serum naprawcze dostarczające wszystkie korzyści regeneracyjne jakie oferuje Advance Night Repair.

Ozon ma negatywny wpływ na nasze komórki skóry i może zwiększyć stężenie wolnych rodników, powodować uszkodzenie DNA i wywoływać stan zapalny. Może to prowadzić do pojawienia się widocznych oznak przedwczesnego starzenia się, takich jak drobne linie, zmarszczki, obrzęki, cienie pod oczami, przesuszenie skóry i nierówny koloryt.

dr Nadine Pernodet,

Dyrektor Wykonawczą ds. Biologii Skóry, Badań i Rozwoju

Estée Lauder Companies

Bardzo silne, szybko wnikające w głąb skóry serum pod oczy opracowane w oparciu o zaawansowaną technologię regeneracyjną, która pomaga w znacznym stopniu zahamować uszkodzenia spowodowane przez ozon
Znacznie redukuje główne widoczne oznaki starzenia.

Opierając się na podstawowej filozofii marki, zgodnie z którą „Każda kobieta może być piękna”, firma Estée Lauder rozumie, że piękna skóra tkwi w DNA każdej kobiety. Wprowadzając na rynek Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex w 2009 roku, firma Estée Lauder, jako prekursor w dziedzinie badań nad genetycznym starzeniem się skóry, ugruntowała swoją pozycję lidera zajmującego się „naprawczą pielęgnacją skóry”. Opierając się na zdobytej na przestrzeni lat wiedzy w zakresie regeneracji skóry, laboratoria badawcze Estée Lauder przedstawiają nowe badania wykorzystujące naszą znajomość niezwykle szkodliwego działania zanieczyszczeń, szczególnie ozonu (O3) dla DNA skóry oraz ich udziału w procesie starzenia. Zainspirowana tymi ustaleniami firma Estée Lauder przedstawia Advanced Night Repair Eye Serum Infusion, bardzo silne, szybko wnikające w głąb skóry serum naprawcze dostarczające wszystkie korzyści regeneracyjne jakie oferuje Advance Night Repair. Serum zostało opracowane specjalnie z myślą o delikatnej skórze wokół oczu i posiada nową lekką i odświeżającą konsystencję. To silne serum na okolice oczu zostało opracowane z zastosowaniem zaawansowanej technologii naprawczej, która pomaga zahamować do 100% uszkodzeń wywołanych przez ozon po ekspozycji na wysoki poziom jego stężenia. W rezultacie prowadzi to do ogromnej redukcji wszystkich głównych widocznych oznak starzenia się, takich jak drobne linie, zmarszczki, obrzęki, cienie pod oczami, przesuszenie skóry oraz nierówny koloryt. Chronione ponad dwudziestoma patentami na całym świecie serum zapewnia intensywne nawilżenie i sprawia, że skóra w okolicach oczu wygląda promiennie, jest wypoczęta i jedwabiście gładka.

ZANIECZYSZCZENIE, W TYM ZANIECZYSZCZENIE OZONEM, OZNACZA USZKODZENIE DNA

Badania pokazują, że dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, powodujący starzenie negatywny wpływ środowiska, w tym zanieczyszczenie i promienie UV, może wywoływać poważne uszkodzenia skóry oraz jej DNA. W szczególności badania pokazują, że ozon to narastający problem na całym świecie, głównie na obszarach miejskich. Powstający w wyniku reakcji promieniowania UV i dwutlenku azotu zawartego w dymie, spalinach samochodowych oraz wyziewach, ozon stanowi poważny problem dla skóry, ponieważ jest wszędzie, szybko przenika w głąb skóry i jest bardzo reaktywny. Skóra nie może zostać zabezpieczona przed widocznymi oznakami jego szkodliwego działania. W oparciu o to odkrycie, laboratoria badawcze Estée Lauder przeprowadziły nowoczesne badania mające na celu symulację poziomu ozonu na obszarach miejskich, gdzie zanieczyszczenie ozonem jest największe. Badanie zostało przeprowadzone w komorze O3 opracowanej dla firmy Estée Lauder Companies, a jego wyniki udowodniły, że ozon ma bardzo negatywny wpływ na komórki skóry, co prowadzi do spadku ich naturalnej energii oraz wzrostu ilości wolnych rodników, zwiększonego uszkodzenia DNA i stanu zapalnego. W rzeczywistości, po zaledwie dwudziestominutowej ekspozycji na wysokie stężenie ozonu, co odpowiada spacerowi w dowolnym dużym mieście, uszkodzenie DNA wzrosło o 272%. Uszkodzenie to może prowadzić do przedwczesnego wystąpienia widocznych oznak starzenia się, takich jak drobne linie, obrzęki, cienie pod oczami, przesuszenie skóry i nierówny koloryt.Advanced Night Repair Eye Serum Infusion

SILNA TECHNOLOGIA NAPRAWCZA DLA DELIKATNEJ SKÓRY WOKÓŁ OCZU

Rozumiejąc, że skóra wokół oczu jest o 40% cieńsza niż skóra na pozostałej części twarzy, a zatem szczególnie narażona na uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi, laboratoria badawcze Estée Lauder przeprowadziły pionierskie badanie fizjologii oczu, aby móc działać dalej na podstawie uzyskanych wyników. W wyniku badań stwierdzono również, że skóra wokół oczu ma również pięć razy więcej porów, niż skóra na pozostałej części twarzy, a tym samym jest bardziej podatna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak ozon i zanieczyszczenie, które przenikają przez delikatne warstwy skóry. Aby wspomóc naturalną zdolność komórek skóry do naprawy uszkodzonego DNA w tej szczególnie wrażliwej okolicy, NOWE serum Advanced Night Repair Eye Serum Infusion o szybko wnikającej w skórę i lekkiej konsystencji zostało stworzone w oparciu o trzy silne, wysokiej jakości technologie:

  • Technologia zwalczająca zanieczyszczenia: Kompleksowa technologia naprawcza zawierająca enzym Alkyl Guanine Transferase (Transferaza AGT) pomaga stale naprawiać pojawiające się uszkodzenia okolic oczu spowodowane działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak ozon, zanieczyszczenie i promienie UV.
  • Wyjątkowa technologia Chronolux™ pomaga wspierać naturalną synchronizację naprawy skóry wokół oczu w odpowiednim momencie. W rezultacie oznaki starzenia się, które w pierwszej kolejności pojawiają się w okolicach oczu, z czasem ulegają redukcji.
  • Zapobieganie i nawilżanie: Wysokie stężenie kojących substancji zapobiegających podrażnieniom wraz z prawnie zastrzeżoną mieszanką przeciwutleniaczy oraz dużym stężeniem sprawdzonego kwasu hialuronowego działają razem, tworząc optymalne środowisko dla naturalnej ochrony i naprawy delikatnych okolic oczu, co pomaga zmniejszyć widoczność cieni pod oczami, opuchlizny i cienkiej, pomarszczonej skóry wokół oczu.

PRZETESTOWANE I SPRAWDZONE

Wykorzystując nową metodę testów in vitro przeprowadzanych w komorze O3, laboratoria badawcze Estée Lauder wystawiły komórki skóry na dwudziestominutowe działanie ozonu o stężeniu odpowiadającym stężeniu ozonu na różnych obszarach miejskich, gdzie zanieczyszczenie ozonem jest największe. W przypadku komórek skóry chronionych technologią naprawczą zawartą w Advanced Night Repair Eye Serum Infusion przed skutkami ekspozycji na działanie wysokiego stężenia ozonu przez okres dwudziestu minut, wyniki pokazały, że serum pomogło zahamować do 100% uszkodzeń wywołanych przez ozon.

 NOWA KONSYSTENCJA SERUM DO OCZU

Advanced Night Repair Eye Serum Infusion to intensywnie nawilżające serum do skóry wokół oczu, które zapewnia natychmiastowe nawilżenie, kojąc i odświeżając skórę okolic oczu oraz tworząc dla niej optymalne środowisko do regeneracji i zapewniając zachowanie młodego oraz zdrowego wyglądu. Serum jest wystarczająco silne, aby można je było stosować samodzielnie jako produkt do pielęgnacji okolic oczu, jednak ze względu na jego wyjątkowo lekką konsystencję, może być również łączone z kremem do oczu Estée Lauder zapewniającym odpowiednie dodatkowe korzyści stosownie do potrzeb.

NOWE Advanced Night Repair Eye Serum Infusion…

Pomaga hamować aż do 100% szkód wywołanych działaniem ozonu
Nieprzerwanie wspiera naturalną synchronizację procesów naprawy skóry
Pomaga zmniejszyć widoczność pierwszych oznak starzenia wokół oczu
Tworzy optymalne środowisko dla naturalnej ochrony i naprawy skóry okolicy oczu
Antyoksydanty neutralizują do 90% wolnych rodników generowanych przez środowisko
Pomaga zmniejszyć widoczność cieni pod oczami oraz obrzęków okolic oczu

WYNIKI:

92% kobiet odczuło natychmiastową poprawę nawilżenia skóry okolic oczu
Po 1 tygodniu, 95% kobiet odczuło wygładzenie i zmiękczenie skóry okolic oczu
Po 4 tygodniach, 92% kobiet stwierdziło, że okolica oczu stała się bardziej ukojona i wygładzona
Po 4 tygodniach, 90% kobiet zgodziło się, że okolice oczu są odświeżone
Po 4 tygodniach, 84% kobiet zauważyło znaczne rozjaśnienie i rozświetlenie okolic oczu

 

Produkt będzie dostępny od końca kwietnia/początku maja 2013 za sugerowaną cenę 255pln/15ml.

Możesz również polubić…