Dla domu,Mężczyźni,Nowości

Aktywna wiosna ze słuchawkami True Wirless Jabra Elite

Po chłodnych i ponurych miesiącach nareszcie nadchodzi wiosna. Najlepszym sposobem na wykorzystanie cieplejszych i dłuższych dni jest zużycie nagromadzonych zapasów energii podczas treningu. Niezależnie od tego, czy preferujesz spacery, czy długie bieganie, motywacji doda Ci muzyka. Na szczęście Jabra ma idealne produkty, które będą doskonałym towarzyszem wiosennej aktywności — mają one także modne, wiosenne kolory.

Dla tych, którzy lubią intensywne treningi: Jabra Elite 7 Active — cena od 699 zł

Model Elite 7 Active z technologią ShakeGrip™ zaprojektowano tak, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo, bez obawy, że słuchawki wypadną  z uszu w trakcie treningu. Niezależnie od tego jak intensywnie ćwiczysz, one pozostaną na swoim miejscu. Przygotowujesz się do maratonu? Słuchawki Elite 7 Active będą Cię wspierać!

Te słuchawki douszne są niewiarygodnie kompaktowe i lekkie — po włożeniu prawie się ich nie czuje! Ich konstrukcja powoduje, że niezwykle dobrze pasują do ucha, wypełniając je szczelnie, ale komfortowo i zapewniając wygodę użytkowania i jeszcze lepszą izolację dźwiękową. Elite 7 Active mają stopień ochrony IP57, dlatego nic nie szkodzi jeśli się spocisz podczas ćwiczeń.

Z myślą o treningu na świeżym powietrzu słuchawki Elite 7 Active zostały wyposażone w regulowaną aktywnej redukcję szumów (ANC). Pozwala ona na dostosowanie poziomu redukcji hałasu do własnych preferencji za pomocą aplikacji Jabra Sound+*, aby blokować dźwięki z zewnątrz i koncentrować się na treningu w takt ulubionej muzyki.

Regulowana funkcja ANC nie jest jedynym narzędziem do personalizacji słuchawek Elite 7 Active — aplikacja Jabra Sound+* ma też dwie inne ciekawe funkcje: MyFit i MyControls. MyFit sprawdza dopasowanie każdej słuchawki dousznej, aby ustalić jej najlepsze położenie w uchu. MyControls umożliwia zmianę konfiguracji standardowych funkcji przypisanych do poszczególnych przycisków słuchawek dousznych. Dzięki temu przyciski mogą służyć do wykonywania innych zadań.

Elite 7 Active dostępne są w trzech modnych kolorach: efektownym miętowym (Mint) oraz w dwóch bardziej klasycznych wersjach – czarnej (Black) oraz ciemnoniebieskiej (Navy).

Dla tych, którzy wolą spokojniejsze podejście do treningu: Jabra Elite 4 Active — cena od 499 zł

Słuchawki Elite 4 Active nadają się doskonale do mniej intensywnych ćwiczeń, takich jak joga czy lekki jogging. Aktywna redukcja szumów (ANC) umożliwia blokowanie rozpraszających uwagę dźwięków otoczenia za pomocą jednego dotknięcia przycisku. Dzięki temu możesz się w pełni skupić na treningu zarówno na ulicy, jak i w klubie fitness.

Elite 4 Active umożliwiają dostosowanie dźwięku podkładu muzycznego do ćwiczeń. W aplikacji Jabra Sound+* za pomocą korektora dźwięku ustawisz go zgodnie z własnymi preferencjami, a dzięki funkcji Spotify Tap* możesz słuchać ulubionej muzyki bez potrzeby sterowania nią z telefonu!

Te słuchawki douszne zadziwiają też wytrzymałością. Oferują bezpiecznie dopasowanie i stopień ochrony przed działaniem wody i potu IP57. Dlatego nawet gdy się spocisz lub złapie Cię deszcz podczas biegu, wilgoć nie zaszkodzi Twoim słuchawkom Elite 4 Active.

Podczas treningu dobrze jest mieć świadomość zbliżających się pojazdów i rowerów, dlatego Elite 4 wyposażone są w technologię HearThrough (podsłuchiwania). Aby umożliwiać nam bezpieczeństwo w trakcie słuchania muzyki, funkcja podsłuchiwania wykorzystuje wbudowane mikrofony do wychwytywania dźwięków otoczenia i odtwarzania ich w słuchawkach.

Elite 4 Active dostępne są w trzech eleganckich kolorach: czarnym (Black), miętowym (Mint) i ciemnoniebieskim (Navy).

* Aplikacja Sound+ jest dostępna na urządzenia z systemami iOS oraz Android.

** Funkcja Spotify Tap jest kompatybilna z systemem Android 6.0 lub nowszym

Możesz również polubić…