Nowości

Always Sensitive to miękkość, która zaskakuje!

Poczucie bezpieczeństwa, miękkość i komfort – takie wartości doceniają kobiety, szczególnie podczas „trudnych dni”. Aż 46% konsumentek deklaruje, że oprócz ochrony, najważniejsza w tym czasie jest dla nich miękkość, natomiast dla 26% elastyczność i dopasowanie.* Z myślą o ich potrzebach, marka Always przedstawia gamę produktów Always Sensitive, które są dwa razy bardziej miękkie** i dopasowane. Dzięki miękkiej jak bawełna powłoczce zapewniają one delikatność i komfort, a system chłonności gwarantuje uczucie suchości oraz do 100% ochrony przed przeciekaniem.

Znaczenie miękkości

Uczucie miękkości jest bezpośrednio powiązane z najbardziej podstawowym i pierwotnym u człowieka zmysłem, jakim jest dotyk. Już w okresie prenatalnym dziecko korzysta głównie z tego zmysłu. Od momentu urodzenia miękkość i poczucie bliskości rodzica daje dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz wpływa na jego dalszy rozwój. Zmysł dotyku pozwala na komunikowanie się ze światem zewnętrznym – dzięki niemu odczytujemy informacje o charakterze, strukturze, gładkości powierzchni, a także o tym, czy dany przedmiot jest bezpieczny.

Dotyk może być źródłem przyjemności, ale także dyskomfortu. Receptory znajdujące się na skórze wysyłają bodźce, które oddziaływają na obszary mózgu powiązane z emocjami. Za sprawą zmysłu dotyku przeżywamy całe spektrum wrażeń. Kontakt z miękkimi, delikatnymi przedmiotami wyzwala pozytywne emocje, daje poczucie bezpieczeństwa i harmonii. Otulenie się delikatnym kaszmirowym szalem, założenie  miękkiej dzianinowej sukienki czy spędzenie spokojnego wieczoru w domowym zaciszu, na wygodnej sofie pod miękkim kocem, może wpłynąć na poprawę samopoczucia i pozytywny odbiór rzeczywistości. Przedmioty, których dotykamy w istotny sposób wpływają na nasze odczucia i nastrój. Przeprowadzone na temat znaczenia miękkości liczne badania psychologiczne wykazały, że dotykając miękkiego przedmiotu z większą elastycznością i z mniejszym napięciem podchodzimy do wielu spraw, co bezpośrednio może przełożyć się na powodzenie naszych działań. Doświadczenie miękkości obniża także poziom stresu i jest naturalnym skojarzeniem z poczuciem bezpieczeństwa – komentuje Magdalena Chorzewska, psycholog.

Szczególne potrzeby kobiet  w czasie „trudnych dni”

Podczas miesiączki wiele kobiet odczuwa znacznie większą wrażliwość, co jest całkowicie naturalnie występującym zjawiskiem. W tym czasie silniej odczuwamy wszelkie sensualne impulsy. Dźwięk, smak, zapach, dotyk, temperatura – to wszystko dociera do nas spotęgowane. Dlatego miękkość i dobre samopoczucie są niezwykle istotne, szczególnie podczas menstruacji. Delikatność i wygoda, a także odpowiednia ochrona są niezbędne, jeżeli chcemy czuć się dobrze w kobiecej skórze.

Always Sensitive – 2 x bardziej miękkie** i dopasowane!

Teraz Always Sentivie pozwala na nowo poznać doświadczenie miękkości, które zadba o poczucie wygody i komfortu. Podpaski Always Sensitive pozwalają cieszyć się niesamowitą miękkością, komfortem oraz niezawodną ochroną. Są dwa razy bardziej miękkie** i dopasowane, a także dają poczucie pewności i komfortu, nawet w czasie tych „trudnych dni”. Żel znajdujący się wewnątrz podpaski zatrzymuje wilgoć w środku, zapewniając poczucie ochrony i bezpieczeństwa.

  • 2 x bardziej miękkie – miękka jak bawełna powłoczka zapewnia uczucie komfortu i delikatnie chroni nawet wrażliwą skórę. Wszystko za sprawą gładkiej powierzchni oraz miękkiej strukturze boków podpaski, która poszerza tradycyjną strefę miękkości. Powłoczka wykonana jest z luźno splecionych włókien, aby jeszcze bardziej zwiększyć uczucie miękkości.
  • Dopasowane – skrzydełka są bardzo miękkie i doskonale dopasowują się w każdej sytuacji zapewniając wygodę i komfort.

Aby jak najlepiej odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby kobiet, na rynku dostępne są trzy wielkości podpasek Always Sensitive: Normal Plus, Super Plus i Night.

Sugerowana cena detaliczna***:

  • Always Sensitive Ultra Normal Plus (10 szt.) – 5,19 PLN
  • Always Sensitive Ultra Normal Plus (20 szt.) – 9,49 PLN
  • Always Sensitive Ultra Normal Plus (40 szt.) – 17,99 PLN
  • Always Sensitive Ultra Super Plus (8 szt.) – 5,19 PLN
  • Always Sensitive Ultra Super Plus (14 szt.) – 9,49 PLN
  • Always Sensitive Ultra Super Plus (32 szt.) – 17,99PLN
  • Always Sensitive Ultra Night (7 szt.) – 5,19 PLN
  • Always Sensitive Ultra Night (14 szt.) – 9,49 PLN

 

*Badanie konsumenckie zrealizowane przez P&G Polska w 2017 roku.

**W porównaniu z podpaskami z linii Always Ultra.

***Ceny na półce są ustalane przez dystrybutorów indywidualnie.

Możesz również polubić…