Nowości

Artistique od Avon – arcydzieło sztuki perfumeryjnej

Perfumiarstwo to sztuka rzemiosła: pasji, emocji, kreatywności i doświadczenia. Avon przedstawia kolekcję Artistique, czyli trzy unikalne zapachy, starannie stworzone przez światowej sławy francuskich perfumiarzy. Każdy z nich stanowi prawdziwe dzieło sztuki, które rozpieści Twoje zmysły i zaskoczy subtelną perfekcją.

W Avon od lat wspieramy kobiety zapewniając im najwyższą jakość produktów, opracowanych na bazie najcenniejszych składników. Wierzymy, że każda z nich może pozwolić sobie na luksus, dlatego  oddajemy w ich ręce prawdziwe arcydzieła – tym razem oferując nowe perfumy z kolekcji Artistique, stworzone przez francuskich mistrzów perfumiarstwa. Maurice Roucel, Emilie Coppermann oraz Alexandra Carlin opracowali kompozycje inspirowane wspomnieniami, zawierające akordy irysa, paczuli i magnolii. Ślad ich osobistej historii jest wyczuwalny we flakonach, ale też na nich widoczny – każdy artysta podpisał autorski zapach. Kolekcja Artistique jest idealna na co dzień i od święta. Co ciekawe, warianty można mieszać ze sobą, tworząc unikalne połączenia i wydobywając nuty, które najlepiej podkreślają dany moment czy nastrój.

Perfumiarstwo to sztuka uchwycenia emocji i przekazania ich innym. Moje źródła inspiracji są nieograniczone. Każdą chwilę przekładam na akordy zapachowe, mieszając je, aby stworzyć niespodziankę, coś nieoczekiwanego – dodaje Emilie Coppermann, kreatorka Iris Fetiche z kolekcji Avon Artistique.

Magnolia en Fleurs (autor: Maurice Roucel)

Radosny zapach magnolii w harmonijnym połączeniu z żywymi nutami rosy i miękkim piżmem, przywodzi na myśl wschód słońca. Napawa radością i optymizmem – jak nadejście wiosny.

Iris Fetiche (autor: Emilie Coppermann)

Symfonia uwodzicielskiego Irisa i delikatnych nut liści z odrobiną zmysłowej wanilii przywołuje wspomnienia francuskiego lata. Ten eteryczny zapach rozjaśnia zmysły i daje poczucie wolności oraz harmonii.

Patchouli Indulgence (autor: Alexandra Carlin)

Hipnotyczne połączenie egzotycznych przypraw i intensywnej paczuli
z delikatnymi kwiatami i bursztynem. Ten elegancki eliksir inspirowany jest odkrywaniem magii przygody, pomaga wyrazić radość oraz ekscytację.

Perfumy z kolekcji Artistique, o pojemności 50 ml, będą dostępne w katalogu Avon 5/2020 w cenie od 69,99 zł. Avon Artistique można zamówić u Ambasadorek Piękna Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl i przez iKatalog Avon.

BIO ARTYSTÓW:

Maurice Roucel – prawdziwa gwiazda wśród perfumiarzy, znany z używania w swoich kompozycjach ekskluzywnych składników. Maurice rozpoczął karierę w Chanel, jednak to nie jedyna kultowa marka, dla której pracował. Jest autorem m.in. legendarnych zapachów DKNY Be Delicious. W 2018 roku został nagrodzony tytułem Perfumiarza Roku podczas gali Fit Awards.

Emilie Coppermann – ikona nowoczesnego perfumiarstwa, znana ze swojego radosnego, spontanicznego stylu. Beztrosko bawi się nieoczywistymi połączeniami nut. Od ponad 20 lat tworzy zapachy dla najbardziej prestiżowych marek, m.in. dla Paco Rabanne i Burberry. W 2018 roku otrzymała nagrodę Prix Francois Coty za całokształt kreatywnej twórczości.

Alexandra Carlin – prawdziwa artystyczna dusza, znana z bogatej wyobraźni i zapachów powoli rozwijających się na skórze. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi markami, m.in. z Givenchy. Ostatnio wydała książkę pt. „INDE”, opisującą wspomnienia z wyprawy perfumiarzy do Indii.

Ewelina Dymek

Ewelina Dymek – samouk, niezależny ilustrator z siedzibą w Poznaniu. Jej technika polega w dużej mierze na połączeniu rysowania ołówkiem, kolażu i grafiki komputerowej. Typowa cat-lady, jest wielką fanką projektowania, mody, literatury faktu, ogrodnictwa, jogi i klimatów Wesa Andersona.

Możesz również polubić…