Nowości

As w rękawie pielęgnacji

Talia „kosmetycznych kart” to nie tylko kremy, olejki czy peelingi, ale także preparaty do tonizowania skóry. To właśnie one płynnie łączą etap oczyszczania z docelową pielęgnacją i przywracają skórze naturalne pH. Dokładnie tak działa aktywna Odświeżająca esencja tonizująca od AMVI Cosmetics – lekka mgiełka pełna cennych składników odżywczych o energetyzującym cytrusowym zapachu.

Tonizowanie skóry to równie ważny, co często zapominany etap pielęgnacji. Zwracamy uwagę na prawidłowe, skuteczne, ale delikatne, oczyszczanie, regularnie złuszczamy martwy naskórek z pomocą peelingu, wklepujemy kremy, olejki i emulsje. A tonizowanie? Ono wielokrotnie jest pomijane, jako ta mniej istotna część codziennej pielęgnacji skóry. Tymczasem, by skóra była odpowiednio przygotowana na przyjęcie składników aktywnych choćby z kremu, powinna mieć odpowiednie pH, za co odpowiada właśnie produkt do tonizacji. Jest to tak istotne, ponieważ skóra ma z natury kwaśne pH niszczone przez kosmetyki do twarzy o zasadowym odczynie. Naruszone pH to zaś usunięta naturalna bariera ochronna skóry w postaci płaszcza wodno-lipidowego. W efekcie skóra staje się podatna na infekcje i niedoskonałości. Prawidłowy kwaśny odczyn działa natomiast antybakteryjnie i należy go przywrócić. Ponadto tonizowanie odświeża, rewitalizuje i pomaga wydobyć blask cery, aby wyglądała na świeżą i wypoczętą. Ta wielozadaniowość daje produktowi do tonizacji tytuł asa w rękawie pielęgnacji. W gamie kosmetyków AMVI Cosmetics tym asem jest Odświeżająca esencja tonizująca.

Promotor blasku

Odświeżająca esencja tonizująca AMVI Cosmetics o wielowymiarowym działaniu przyniesie ulgę spragnionej skórze, przywracając jej odpowiednie pH. Znajdziemy w niej:
⦁ grejpfruta, który nawilża, działa jako promotor blasku, rewitalizuje i odświeża skórę;
⦁ miętę pieprzową o działaniu odświeżającym i relaksującym, antyoksydacyjnym i ściągającym;
⦁ aloes łagodzący podrażnienia, kojący i regenerujący skórę;
⦁ trokserutynę, znaną z właściwości przeciwzapalnych i łagodzenia podrażnień.

Relaks dla skóry

Ta lekka mgiełka dostarcza cennych składników i sprawia, że cera jest rozświetlona, a jej cytrusowy zapach relaksuje i koi zmysły. Esencję warto rozpylać bezpośrednio na skórę twarzy i szyi przy pomocy atomizera lub przemywać skórę za pomocą płatka kosmetycznego nią nasączonego. Mgiełka ma wiele zastosowań – sprawdzi się jako produkt do odświeżenia w ciągu dnia, utrwali makijaż, spełni rolę toniku lub bazy pod krem. A bez względu na to, w jakim celu zostanie użyta, zapewni:
⦁ odświeżenie i nawilżenie,
⦁ złagodzenie podrażnień i zaczerwienień,
⦁ przywrócenie naturalnego blasku skórze,
⦁ działanie odprężające.

Piękno ma wiele odsłon…

… i dlatego marka AMVI Cosmetics chce towarzyszyć kobietom nie tylko w pielęgnacji skóry. Wie, że kluczem jest podejście holistyczne, stąd zdecydowała się na podjęcie działań na rzecz zdrowia kobiet. W efekcie narodziła się współpraca z Fundacją Rak’n’Roll a AMVI Cosmetics stało się jedyną polską marką kosmetyczną, która przeznacza 1% z przychodu z każdego sprzedanego kosmetyku na wsparcie chorych na raka piersi. Pielęgnujesz – Pomagasz. Po prostu!

Odświeżająca esencja tonizująca, sugerowana cena 31,99 zł/100 ml

Produkty AMVI Cosmetics dostępne są w wybranych sklepach i drogeriach internetowych.

Możesz również polubić…