Mężczyźni,Nowości

Attraction One – pierwsza kolekcja unisex od Avon dla Niej i dla Niego

Nowe zapachy od Avon to pierwsza kolekcja uniwersalnych perfum dla Niej i dla Niego. Biały wariant jest świeży i wyrazisty, czarny – ciepły i zmysłowy. Choć kompozycje są zupełnie różne, razem tworzą idealną całość. Co najciekawsze, oba zapachy mają wspólny pierwiastek, tajemniczy akord „The One”, który sprawia, że perfumy pasują zarówno kobietom jak i mężczyznom, a przyciąganie między nimi staje się jeszcze silniejsze! 

Do uwielbianej kolekcji Attraction dołączył właśnie duet, jakiego jeszcze nie było!  Kolekcja Attraction One powstała dla tych, którzy nie boją się mówić tego, co myślą, cenią sobie wolność i niezależność. Te minimalistyczne, czarno-białe flakony łączy nie tylko idealne dopasowanie, ale też wspólny składnik – stworzony przez Avon, tajemniczy akord zapachowy „The One”. To właśnie on połączył ze sobą nuty figi z drewnem cedrowym oraz aromat kardamonu z kawą. Zapachów możesz używać zamiennie, w zależności od okazji czy nastroju.

Białą wersję, o nazwie Fresh wypełniają nuty drewna cedrowego oraz figi w otoczeniu wyjątkowego akordu „The One”. To słodko-dymne połączenie docenią fani ekscytujących, wyrazistych zapachów. Wersja czarna – Instense, zgodnie z nazwą stworzona została z intensywnych, głębokich nut zapachowych. Połączenie kardamonu z kawą oraz akordem „The One” tworzą uwodzicielską mieszankę dla wielbicieli tego, co nieoczywiste.

Avon po raz kolejny udowadnia, że najwyższej jakości kosmetyki mogą być na wyciągnięcie ręki, zwłaszcza dzięki #ZamawiajZDomu. Szczególnie teraz warto zadbać o swoje samopoczucie sięgając po pielęgnacyjne rytuały zamknięte w paczce z ulubionymi kosmetykami czy rozpieszczając zmysły perfumami, które poprawiają humor i dodają energii.

Perfumy Attraction One można zamówić online u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl w cenie od 69,99 zł. Kupując produkty Avon wspierasz biznes naszych Konsultantek.

Możesz również polubić…