Nowości

Avon przedstawia nowy zapach z unikalnym akordem białego oud

Oud to jeden z najbardziej fascynujących zapachów w sztuce perfumeryjnej i zarazem jeden  z najdroższych składników perfum cena jego jednego grama odpowiada około 1,5 ceny złota o tej samej wadze. Teraz płynne złoto znajdziesz w nowym zapachu Far Away Splendoria. Znani perfumiarze z Bliskiego Wschodu specjalnie dla Avon stworzyli akord białego oud, który jest równie urzekający jak ten tradycyjny, ale zdecydowanie bardziej kobiecy i zmysłowy. Wybierz się w niezwykłą podróż do mekki perfumerii i zanurz w absolutnym przepychu i czystym luksusie.

Splendoria to nowe perfumy w rodzinie zapachów Far Away od Avon, najlepiej sprzedającej się marki zapachowej na świecie[1]. Inspirowany splendorem Bliskiego Wschodu zachwyca niesamowitą intensywnością akordu oud, połączonego z akcentem bardziej kobiecych nut. Tradycyjny oud to charakterystyczny głęboki i bogaty zapach, który może być odbierany jako ciężki i przytłaczający, a nawet męski, dlatego specjalnie dla Avon powstał ekskluzywny akord białego oud, który nadaje temu rzadkiemu bliskowschodniemu składnikowi lekkości i kobiecości.

Kompozycję zapachu Far Away Splendoria otwierają nuty słodkich śliwek i białych kwiatów gardenii. Sercem zapachu są akordy białego oud dopełnione ciepłymi i słodkimi nutami wanilii. Całość tworzy hipnotyzujący zapach pełen luksusu i tajemnicy. To dlatego te perfumy preferuje aż 9/10 kobiet w porównaniu do perfum luksusowej marki z rodziny zapachów oud[2].

Twórcami kompozycji są trzej doświadczeni perfumiarze z Bliskiego Wschodu: Nelly Hachem-Ruiz, Nicolas Beaulieu i Julien Rasquinet, którzy pracowali przy kreowaniu najbardziej znanych zapachów na świecie.

Far Away Splendoria to intrygujący, wyrafinowany i luksusowy zapach zamknięty we flakonie perfum. To hipnotyzująca ucieczka w splendor krajobrazów Bliskiego Wschodu – opisują zapach jego twórcy.

Wybierz się w niezwykłą podróż do mekki perfumiarstwa, zanurz się ​w absolutnym przepychu i poczuj splendor Bliskiego Wschodu z perfumami Far Away Splendoria.

Woda perfumowana Far Away Splendoria będzie dostępna w katalogu Avon 09/2022 w cenie 59,99 zł. Można ją zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl. Kupując produkty Avon, wspierasz biznes naszych Konsultantek.


[1] Na podstawie liczby sprzedanych flakonów w 2020 r.

[2] Na podstawie ślepego testu konsumenckiego z udziałem 211 osób przeprowadzonego w kwietniu 2022 r. w Wielkiej Brytanii.

Możesz również polubić…