Wielkie odliczanie do Świąt i Sylwestra można uznać za rozpoczęte! Od czego należy rozpocząć urodowe przygotowania, aby zdążyć na czas i przy wigilijnym stole wyglądać promiennie i czuć się pięknie? Dzięki kompleksowej terapii nowej generacji atelokolagenem Linerase możemy poprawić swój wygląd nawet jeżeli pozostało niewiele czasu.

Kolagenowa terapia biostymulacyjna Linerase w naturalny sposób regeneruje, ujędrnia i zwiększa gęstość skóry. Preparat potrafi efektywnie stymulować nasze własne fibroblasty, do wytwarzania, nowego, młodego kolagenu. A ten jak wiadomo jest podstawowym budulcem naszej skóry.  Bez niego pojawiają się zmarszczki, następuje wiotczenie i opadanie tkanek. Niestety po 25 roku życia systematycznie jego ilość się zmniejsza – średnio jego poziom spada  o 2% rocznie.

Co wtedy? Jak szybko i skutecznie dostarczyć skórze to, co utraciła? Najlepszym sposobem na zachowanie młodego wyglądu jest jego dostarczanie z zewnątrz poprzez zabieg wstrzyknięcia płynnego kolagenu śródskórnie. Teraz możemy taki zabieg wykonać w wielu renomowanych klinikach medycyny estetycznej na teranie całego kraju.

Terapia kolagenowa okazała się prawdziwą rewolucją odmładzaniu skóry a zabieg Linerase jest hitem na całym świecie w tym również w Polsce.

Tak więc jeśli cenisz sobie naturalność, bezpieczeństwo, jednocześnie chcesz olśnić otoczenie młodszym wyglądem i cerą pełną blasku, postaw na innowacyjną 3 – etapową terapię Linerase. Już po 1 zabiegu możesz zauważyć efekty: wygładzona skóra spłycone drobne zmarszczki, nawilżona i rozświetlona skóra.

LINERASE wykazuje wysoką skuteczność w:

– wygładzaniu zmarszczek i redukcji wiotkości skóry;

– poprawie elastyczności i sprężystości skóry;

– naturalnej bioregeneracji i odbudowie uszkodzonej skóry (leczenie rozstępów, blizn potrądzikowych).

Terapia LINERASE rekomendowana jest do bioregeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, a także pozostałych obszarów ciała. Co istotne jest bezpieczna i skuteczna bez względu na wiek pacjenta i porę roku, w której planujemy poddać się zabiegowi.

Obecnie terapia LINERASE została wzbogacona o  nowe etapy: LINERASE Peel Off, LINERASE Restoring Mask, a cała procedura składa się z 3 etapów zabiegowych:

  1. Maska Peel Off – intensywna i natychmiastowa bioregeneracja na poziomie naskórka, która w delikatny sposób usuwa zrogowaciały naskórek, rozświetla i nawilża skórę przygotowując ją i intensyfikując przez to skuteczność kolejnego zabiegu LINERASE.
  2. Zabieg kolagenowy LINERASE – wysoce skuteczna bioodbudowa na poziomie skóry właściwej. Wstrzyknięty śródskórnie w optymalnej dawce 100 mg atelokolagen LINERASE stymuluje intensywną produkcję nowych włókien kolagenowych bez względu na wiek i stan skóry.
  3. Restoring Mask – pozabiegowa maska łagodząca i kojąca skórę. Nawilża, regeneruje oraz przyspiesza proces jej auto-naprawy i gojenia się.

Celem wprowadzenia nowych produktów z linii Linerase jest wzbogacenie i zintensyfikowanie terapii kolagenowej. Linerase dba o pacjenta kompleksowo zapewniając mu wyższą skuteczność i krótszy czas rekonwalescencji pozabiegowej.

Cena 3 etapowego zabiegu LINERASE: 1200 – 1500 zł