Nowości

Bądź okazem zdrowia. Poznaj CC Cream od Clinique

Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin ProtectorBądź okazem zdrowia.

Zyskaj naturalną, promienną skórę w kilka sekund.

 Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin Protector – krem ochronny do twarzy poprawiający koloryt z filtrem SPF 30

Data wprowadzenia na rynek: MAJ 2013

Naturalna, promienna skóra to okaz zdrowia. Jednak główny dermatolog Clinique potwierdza, że karnacja i koloryt skóry mogą czasami zmieniać się i sprawiać, że skóra wygląda inaczej. W szybko zmieniających się warunkach otoczenia, skóra może potrzebować dodatkowego wzmocnienia, aby odzyskać świeży wygląd. Współczesne kobiety poszukują wielozadaniowego produktu dopasowanego do ich szybkiego tempa życia, który zapewniałby natychmiastowy i utrzymujący się efekt pięknej skóry.

Clinique przedstawia nową, lekką formułę, która sprawia, że skóra natychmiast zyskuje naturalny, promienny wygląd. NOWY krem Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin Protector poprawia koloryt skóry, sprawiając, że promienieje ona naturalnym blaskiem oraz zapewnia jej nawilżenie i ochronę. Testy kliniczne dowiodły, że formuła nowego kremu CC marki Clinique zapewnia skórze natychmiastowe oraz długotrwałe nawilżenie, przywracając jej naturalny blask.

Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin Protector to poprawiający koloryt produkt do pielęgnacji skóry, który zapewnia nawilżenie, ochronę oraz nieskazitelny wygląd. Oto, jak działa:

Poprawa kolorytu:

Naukowcy Clinique użyli zaawansowanej technologii korekcji koloru, która wykorzystuje światło, aby nadać skórze promienny, rozświetlony i zdrowy wygląd. Podwójna warstwa korygujących kolor substancji optycznych rozprasza światło we wszystkich kierunkach, neutralizując karnację skóry i zapewniając jej natychmiastowe rozjaśnienie i naturalny blask.

Korygujące kolor substancje optyczne wyraźnie niwelują problemy z karnacją. Matowa, szara skóra staje się jaśniejsza i rozświetlona, ziemista, żółta skóra promienieje brzoskwiniowym blaskiem, a zaczerwienione plamy ulegają redukcji. Niedoskonałości są natychmiast korygowane i skóra zyskuje nieskazitelny promienny wygląd.

Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin ProtectorNawilżenie:

Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin Protector jest nasycony kwasem hialuronowym, zapewniając odświeżający zastrzyk nawilżenia, podczas gdy wiążące wodę substancje, takie jak trehaloza i sorbitol chronią skórę przed zmieniającymi się warunkami wilgotnościowymi. Dzięki natychmiastowemu i długotrwałemu nawilżeniu skóra zyskuje uczucie komfortu, które utrzymuje się przez cały dzień.

Ochrona:

Formuła zawiera również mieszankę filtrów przeciwsłonecznych zapewniających ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB, pomagając zapobiegać pojawianiu się widocznych oznak starzenia, a także najważniejsze przeciwutleniacze zawarte w produktach Superdefense marki Clinique, takie jak witamina E, rozmaryn, kwas nordihydrogwajaretowy (NDGA) oraz Ascorbyl Tocopheryl Maleate, które chronią skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, dzięki czemu skóra na długo zachowuje zdrowy wygląd.

Informacje szczegółowe:

Superdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin Protector to produkt o złożonym działaniu oraz lekkiej i odświeżającej konsystencji umożliwiającej gładką i łatwą aplikację. Krem pozostawia skórę miękką, gładką i jędrną. Krem dostępny jest w trzech odcieniach, umożliwiając dopasowanie do różnych kolorytów skóry, zapewnia umiarkowane krycie oraz naturalne i promienne wykończenie. Kolor utrzymuje się przez cały dzień. Można go stosować samodzielnie lub pod podkład. Krem jest odpowiedni do wszystkich typów skóry, został przebadany dermatologicznie i oftalmologicznie, a jego formuła jest beztłuszczowa i nie wywołuje trądziku.

Krem dostępny będzie od maja w perfumeriach SEPHORA (prelansowanie Maj-czerwiec).

Sugerowana cena detaliczna 140 zł (40 ml)

Przetestowany alergologicznie. W 100% bezzapachowySuperdefense CC Cream SPF 30 Colour Correcting Skin Protector

Możesz również polubić…