Nowości

Bakterie, które sprzątną Twój dom

Czy możliwe jest sprzątnie bez użycia szkodliwej chemii? Od teraz tak! Ocet, soda, cytryna – to owszem eko, ale w dobie XXI wieku mamy całą gamę innych bezpiecznych możliwości. Wypróbuj innowacyjną gamę produktów czyszczących PIURIF, która nie dość, że pomaga w sprzątaniu, to także zapobiega powstawaniu brudu jeszcze na długo po zastosowaniu.

 

Jak sprzątać bez użycia chemii?

Chemia stosowana w detergentach to nie tylko niebezpieczeństwo dla naszych dzieci. Stosując silne środki czyszczące narażamy także siebie – szkodliwe substancje wnikają do naszego organizmu poprzez układ oddechowy i skórę.

Robiąc porządki, alternatywnie można sięgnąć po specjalistyczne produkty oznaczone jako bio, eko lub organic. Warto wypróbować również sposoby naszych babć. Toaletę można odkamienić przy pomocy zwykłego octu spirytusowego pozostawionego we wnętrzu muszli na kilka godzin. Blat kuchenny zdezynfekować olejkiem sosnowym, rdzę usunąć za pomocą pozostawionego na kwadrans plasterka cytryny.

Naturalne metody są bezpieczne, jednak niosą ze sobą również sporo niedogodności. Należą do nich m.in. wydłużony czas aplikacji oraz wieloetapowość sprzątania. Wiadomo, że cytryna nie będzie tak skutecznie i silnie działała jak kwas zawarty w chemicznym detergencie dlatego walka z takim narzędziem w ręku może być wyzwaniem.

Nowy wymiar sprzątania z PIURIF

Dla wszystkich tych, którzy marzą o tym, aby zrezygnować z tradycyjnych detergentów stworzona została innowacyjna linia produktów czyszczących PIURIF.

Produkty PIURIF to nowy sposób na olśniewającą czystość! Swoje niezwykłe działanie zawdzięczają opatentowanej technologii MicroAdvanced™, czyli wyselekcjonowanym, naturalnym bakteriom, które usuwają brud, tłuszcz i zanieczyszczenia w sposób całkowicie bezpieczny i ekologiczny. W przeciwieństwie do tradycyjnych detergentów nie zawierają szkodliwej dla zdrowia chemii, więc ich stosowanie jest bezpieczne nawet w domu wielbicieli zwierząt czy młodych rodziców. Wiadomo – małe rączki dostaną się dosłownie wszędzie, a pozostałości chemii mogą zaszkodzić, powodując bóle brzucha czy nawet zatrucie pokarmowe. Z PIURIF nie musisz się tego obawiać!

PIURIF to nie tylko gama środków czyszczących, ale przede wszystkim prawdziwa filozofia przyjemnego sprzątania, która uszczęśliwia. Cztery kolory unikalnych formuł PIURIF inspirują barwą. Uniwersalna Niebieska, Intensywna Różowa, Praktyczna Zielona i Przenikliwa Szara – to cztery superbohaterki szczęśliwego domu!

PIURIF Formula A Uniwersalna – CZYŚCI WSZYSTKIE POWIERZCHNIE, SZYBY I SANITARIA
PIURIF Formula B Intensywna – USUWA KAMIEŃ
PIURIF Formula C Praktyczna – IDEALNA W KUCHNI
PIURIF Formula D Przenikliwa – LŚNIĄCA CZYSTOŚĆ TKANIN, WYKŁADZIN I MATERIAŁÓW

Działaj!

PIURIF, dzięki swoim czterem niezawodnym formułom idealnie sprawdzi się w każdym zakamarku domu. Podczas, gdy Ty odpoczywasz pożyteczne bakterie wykonują całą żmudną pracę za Ciebie!

Formuła A dedykowana jest do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni: podłóg, muszli klozetowych, zlewozmywaków, armatury, a nawet szyb. Jej opatentowany skład niweluje wszystkie nieprzyjemne zapachy i zapewnia perfekcyjną czystość bez smug.

Formułę B warto mieć pod ręką w kuchni, a także toalecie. Pomoże pozbyć się najbardziej opornych zabrudzeń z kabiny prysznicowej, odpływów, kafelków czy blatów kuchennych. Z jej pomocą łatwo rozprawisz się nawet z uporczywymi osadami z mydła i kamienia kotłowego. Skutecznie usuwa brud, nie rysując przy tym powierzchni.

Formuła C przyda się w kuchni, spiżarni i jadalni. W oka mgnieniu usuwa nawet zaschnięty tłuszcz i pozostałości jedzenia.

Formuła D to nowy sposób na świeże pranie. Dzięki produkowanym przez aktywne bakterie enzymom rozbijającym uciążliwe zabrudzenia, zapewnia idealną czystość ubrań, materiałów i wykładzin, dbając o ich żywe kolory.

Produkty PIURIF dostępne są w formie poręcznych koncentratów, dzięki czemu są niezwykle wydajne. Wystarczy jeżeli dodasz 30 ml preparatu do 1 litra wody, a otrzymasz najsilniejszy na rynku, w pełni ekologiczny środek czyszczący. Dla Twojej wygody w zestawie PIURIF prócz koncentratu znajdziesz także wygodny rozpylacz, który pomoże Ci szybko i równomiernie rozprowadzić preparat na czyszczonej powierzchni. Bądź eko, wypróbuj PIURIF!

Więcej na >>> www.piurif.eu

Możesz również polubić…