Nowości

BANDI Anti Irritate Medical Expert do cery wrażliwej

Jak pomóc skórze wrażliwej?

Delikatnej, suchej, często przesuszonej i łuszczącej się, zaczerwienionej, swędzącej szybko i nadreaktywnie odbierającej bodźce zewnętrzne? Jakie składniki ukoją cerę wrażliwą? Jakie preparaty stosować, aby przynieść jej ulgę?

Pomoc takiej cerze niesie linia Anti Irritate Medical Expert BANDI, która usprawnia funkcje bariery ochronnej skóry, koi i redukuje objawy podrażnień i nadwrażliwości cery, zmniejsza jej szorstkość i swędzenie, nawilża i natłuszcza.

A wszystko dzięki składnikom wzmacniającym jej naturalną barierę ochronną, takim jak:

 • które wygładzają, nawilżają, zmiękczają skórę oraz chronią ją przed nadmierną utratą wody.
 • koi i zmniejsza objawy podrażnienia, wygładza, nawilża i skutecznie przywraca prawidłowy poziom natłuszczenia. Przeciwdziała uczuciu napięcia i swędzeniu naskórka wynikającemu z przesuszenia.
 • zmniejszają objawy oraz przyczyny przesuszenia skóry, poprawiają jej funkcje barierowe i elastyczność, redukują problem nadmiernego przesuszenia i szorstkości.
 • chroni przed promieniowaniem UV, koi podrażnienia i redukuje zaczerwienienia.
 • przywraca naturalną równowagę mikrobiomu skóry i wzmacnia jej ochronę mikrobiologiczną.
 • nawilża i redukuje uczucie swędzenia wynikającego z przesuszenia skóry.

W linii Anti Irritate znajdziemy: Kurację S.O.S. intensywnie kojącą, Mineralny krem ochronny SPF 30 tonujący, Tonik-mgiełkę S.O.S. mikrobiomowy, Emoliencyjne masełko oczyszczające.

Kuracja S.O.S. intensywnie kojąca 14% EMOLIENTY + fitoceramidy

Kuracja S.O.S. z naprawczym owsem koloidalnym, wygładzającymi emolientami, fitoceramidami i kompleksem mikrobiomowym natychmiastowo i długotrwale redukuje objawy podrażnienia i nadwrażliwości cery, a także szorstkość i dyskomfort napięcia naskórka. Kompleksowo zaspakaja główne potrzeby skóry z objawami podrażnienia:

 • usprawnia funkcje bariery ochronnej skóry
 • zmniejsza szorstkość i swędzenie wynikające z przesuszenia naskórka
 • przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i natłuszczenia skóry
 • przeciwdziała nadmiernej ucieczce wody ze skóry
 • zapewnia miękkość i gładkość

Cena detaliczna: 69 zł/50 ml

Mineralny krem ochronny SPF 30 tonujący 15% TLENEK CYNKU + fitoceramidy

Mineralny krem zapewniający fotostabilną ochronę przed UVA i UVB. Nawilża, wygładza, koi. Jego receptura wzbogacona o składniki nawilżające, przeciwwolnorodnikowe zapewnia wielopoziomową redukcję podrażnień. Unikatowa formuła „tinted” dopasowuje się do kolorytu skóry, nadaje satynowe wykończenie i stanowi doskonałą bazę pod makijaż typu blur.

Stosowanie kremu zapewnia:

 • optymalnie zrównoważony zakres ochrony UVA, UVB na bazie surowców mineralnych
 • efekt blur zmniejszający widoczność drobnych zmarszczek i rozszerzonych tzw. porów skóry
 • ujednolicenie kolorytu cery

Cena detaliczna: 59 zł (30 ml)

Tonik-mgiełka S.O.S. mikrobiomowy 3% TREHALOZA + kompleks mikrobiomowy

S.O.S. tonik kojący z trehalozą, kompleksem mikrobiomowym i fitoceramidami redukuje skłonność do podrażnień i zmniejsza widoczność zaczerwienień. Przywraca naturalną równowagę mikrobiologiczną skóry

i wzmacnia jej ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Wygładza powierzchnię skóry. Delikatnie chłodzi i przyjemnie odświeża cerę. Pozostawia ją nawilżoną, ukojoną, odświeżoną i gładszą w dotyku.

Forma mgiełki umożliwia wygodną reaplikację produktu w ciągu dnia. Stosowany na makijaż sprawia, że cera wygląda bardziej promiennie.

Cena detaliczna: 29 zł (100 ml)

Emoliencyjne masełko oczyszczające 2 w 1 demakijaż i mycie twarzy 77% EMIOLIENTY

Delikatne dla skóry masełko 2 w 1 do dwuetapowego oczyszczania skóry. Dokładnie usuwa makijaż, nadmiar sebum oraz inne zanieczyszczenia skóry. Nawilża, zmiękcza i uelastycznia naskórek. Redukuje uczucie szorstkości i swędzenia wynikające z jego przesuszenia. Pozostawia cerę odświeżoną i bardziej miękką w dotyku.

Cena detaliczna: 39 zł (90 ml)

PRODUKTY HYPOALERGICZNE, TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE NA SKÓRZE WRAŻLIWEJ

Zminimalizowany potencjał alergizujący, nie wyklucza możliwości wystąpienia alergii.

Możesz również polubić…