Nowości

Barwa Cosmetics Honey Hair HAIR  – Miód na Twoje włosy

PSZCZOŁY SĄ NIEZBĘDNĄ CZĘŚCIĄ NASZEGO EKOSYSTEMU. BEZ NICH, ŻYCIE NA ZIEMI MOGŁOBY NIE PRZETRWAĆ NAWET… KILKU LAT. CUDOWNE WŁAŚCIWOŚCI MIODU I INNYCH WYTWARZANYCH PRZEZ NIE SKŁADNIKÓW ZNANE SĄ OD TYSIĄCLECI I ZNAJDUJĄ ZASTOSOWANIE W MEDYCYNIE I PIELĘGNACJI. BARWA COSMETICS POSTANOWIŁA WYKORZYSTAĆ DARY PSZCZÓŁ I STWORZYŁA LINIĘ HONEY HAIR DO WŁOSÓW WYPEŁNIONĄ PO BRZEGI MIODEM, MLECZKIEM PSZCZELIM I PROPOLISEM.

Barwa Cosmetics – jedna z ulubionych marek włosomaniaczek – podjęła się wyzwania, by sprostać potrzebom bardzo zniszczonych i suchych włosów. Odpowiedzią jest linia Honey Hair, w której zamknęła efekt pracy pszczół: miód, propolis i mleczko pszczele. Dodatkowo formuły produktów zostały wzbogacone olejem lnianym, masłem shea, proteinami ryżu oraz probiotykiem, aby zregenerować nawet najbardziej wymagające włosy. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji włosów prostych, jak i falowanych lub kręconych.  Jakie działanie zatem kryją w sobie te słodkie składniki aktywne?

  • MIÓD – głęboko nawilża, działa odżywczo i regenerująco na włosy i skórę głowy, dostarcza im potężnej porcji witamin, kwasów i antyoksydantów.
  • PROPOLIS – jest niezwykle bogaty w flawonoidy, mikro oraz makro elementy, substancje lipidowo-woskowe, kwasy tłuszczowe, enzymy, białka, kumarynę, sterole, aldehydy
    oraz witaminy, dzięki czemu skutecznie odżywia i regeneruje włosy, a także nadaje im gładkość i miękkość.
  • MLECZKO PSZCZELE – zawiera niezbędne dla włosów proteiny, węglowodany i witaminy – B1, B2, B6, B5, B8, B9, C i PP. Jest również bogatym źródłem minerałów, zwłaszcza potasu, magnezu, wapnia, żelaza, fosforu, siarki, manganu i krzemu. Ma działanie nawilżające, odżywcze i wygładzające.

Linia składa się z 6 produktów:

BARWA Cometics Hone Hair Łagodny szampon nawilżająco-kojący 24,99 zł/480 ml

ŁAGODNY SZAMPON NAWILŻAJĄCO-KOJĄCY do włosów normalnych i suchych. W delikatny, ale skuteczny sposób oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone.

Dodatkowo zawiera:

Trehalozę – nawilża i koi włosy i skórę głowy.

Prebiotyk – wspiera mikrobiom skóry i włosów, chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

BARWA Cosmetics Honey Hair Miodowa odżywka nawilżająco-wygładzająca 24,99 zł/200 ml

MIODOWA ODŻYWKA NAWILŻAJĄCO-WYGŁADZAJĄCA przeznaczona do pielęgnacji włosów normalnych i suchych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione oraz zabezpieczone.

Dodatkowo zawiera:

Trehalozę –  nawilża i zmiękcza włosy.

Olej lniany –  odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów.

BARWA Cosmetics Honey Hair Bogata maska nawilżająco-wygładzająca 29,90 zł/220 ml

BOGATA MASKA NAWILŻAJĄCO-WYGŁADZAJĄCA do pielęgnacji włosów normalnych i suchych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone.

Dodatkowo zawiera:

Trehalozę – nawilża i zmiękcza włosy.

Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów.

Bogata formuła maski gwarantuje multi-odżywienie, zdrowy i lśniący wygląd włosów.

BARWA Cosmetics Honey Hair
Łagodny szampon wzmacniająco-regenerujący
24,99 zł/480 ml

ŁAGODNY SZAMPON WZMACNIAJĄCO-REGENERUJĄCY do włosów bardzo zniszczonych. W delikatny, ale skuteczny sposób oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone.

Dodatkowo zawiera:

Biotyna i bioflawonoidy – odżywiają cebulki włosów i regenerują kosmyki na całej ich długości.

Prebiotyk – wspiera mikrobiom skóry i włosów, chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

BARWA Cosmetics Honey Hair Miodowa odżywka wzmacniająco-regenerująca 24,99 zł/200 ml

MIODOWA ODŻYWKA WZMACNIAJĄCO-REGENERUJĄCA do pielęgnacji włosów bardzo zniszczonych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone. Masło shea – nawilża, odbudowuje i chroni włosy przed uszkodzeniami.

Dodatkowo zawiera:

Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów

BARWA Cosmetics Bogata maska Honey Hair wzmacniająco-regenerująca 29,90 zł/220 ml

BOGATA MASKA WZMACNIAJĄCO-REGENERUJĄCA do włosów bardzo zniszczonych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone.

Dodatkowo zawiera:

Masło shea – nawilża, odbudowuje i chroni włosy przed uszkodzeniami. Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów. Bogata formuła maski gwarantuje multi-odżywienie, zdrowy i lśniący wygląd włosów.

Możesz również polubić…