Na zdrowie

Be cool z HELIO at school!

Koniec wakacji oznacza pakowanie plecaka! My już odrobiliśmy zadanie domowe i przygotowaliśmy wszystko, co jest potrzebne na pierwszy dzień szkoły: długopisy, zeszyty, podręczniki… ale przede wszystkim Bakaliowe Kieszonkowe cool przekąski HELIO – idealne do plecaka czy kieszonki!

Jeszcze pierwszy dzwonek nie zabrzmiał, a my już odrobiliśmy zadanie domowe i przygotowaliśmy się na wzorowy, bo zdrowy powrót do szkoły! ;-) Poza zeszytami i podręcznikami, a także żelem antybakteryjnym do codziennej higieny rąk, podstawą jest drugie śniadanie! Najważniejsze, by było pożywne, smaczne i zdrowe – jak fit & style przekąski HELIO, które idealnie sprawdzą się podczas szkolnej przerwy i nie tylko! Bakaliowe Kieszonkowe są pełne cennych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka i codziennej nauki! Zawierają m.in. potas, magnez i witaminy B1, B2, B3 niezbędne do prawidłowego działania układu nerwowego, jak również cynk, miedź i witaminę E – składniki wspierające układ odpornościowy, dlatego Bakaliowe Kieszonkowe warto chrupać na zdrowie, na drugie śniadanie i w ciągu dnia! W dodatku cool przekąski HELIO są w wygodnym i poręcznym opakowaniu, które idealnie zmieści się do plecaka, lunchboxa czy kieszeni, a ich oryginalny, jeansowy look sprawi, że każdy uczeń będzie czuł się stylowo – na maxa komfortowo! ;-) W modnej kolekcji BAKALIOWE KIESZONKOWE znajduje się TOP 9 przyjemnie chrupiących i zdrowych przekąsek HELIO w różnych wariacjach smakowych, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie! ;-) Just do eat & enjoy!

Przygotuj się z HELIO na wzorowy = zdrowy powrót do szkoły! :-) Bakaliowe kieszonkowe HELIO to prosto z pieca Laskowe, solone prosto z pieca: Pestki dyni, Słonecznik, Migdały, Nerkowce, Orzeszki ziemne, a także Kukurydza prażona solona, Mieszanka studencka lub Czekoladowa studencka – wybierz pełnowartościowe przekąski HELIO z modnej, jeansowej kolekcji Bakaliowe Kieszonkowe, chrup na zdrowie i… be cool z HELIO at school! ;-)

Możesz również polubić…