Nowości

BLACK FRIDAY W ROSSMANNIE! W promocji perfumy i zestawy kosmetyków, czyli okazja żeby już w listopadzie zaopatrzyć Świętego Mikołaja w prezenty.

Już 24 listopada, w tzw. „Black Friday” w Rossmannie startuje promocja 1+1 gratis na zapachy oraz zestawy kosmetyków. Akcja obowiązuje tylko do 27.11.2017 r. (czyli do tzw. „Cyber Monday” lub do wyczerpania zapasów). Dotyczy tylko zakupów zrobionych w Internetowej Drogerii  Rossmann i w aplikacji mobilnej Rossmann PL jest przeznaczona tylko dla członków Klubu Rossmann.

Żeby zrobić zakupy w promocyjnej cenie należy wybrać min. 2 różne produkty z kategorii „zapachy” lub „zestawy świąteczne”. Klient będący jednocześnie Klubowiczem może w ramach promocji kupić maksymalnie 3 zestawy (jako zestaw rozumiemy kompozycję perfumy + perfumy, perfumy + zestaw świąteczny lub zestaw świąteczny + zestaw świąteczny). Te 3 zestawy może kupić podczas jednej, dwóch lub trzech transakcji online lub/i w aplikacji. Gratisem będzie najtańszy artykuł wchodzący w skład każdego zestawu.

Regulamin wraz z wykazałem artykułów objętych rabatem będzie dostępny na stronach www.rossmann.pl/regulamin oraz www.rossmann.pl/klub.

Możesz również polubić…