Mężczyźni,Nowości

Blokery zapachu od Nivelazione. I dzień jest Twój!

Wielu z nas zmaga się z problemem nadmiernej potliwości, szczególnie w okresie letnim, kiedy doskwierają upały. Mimo tego, że pocenie się jest naturalną reakcją ochronną organizmu na wysokie temperatury i stanowi niezbędny element w procesie termoregulacji, często prowadzi do poczucia wstydu i ograniczeń w kontaktach z innymi ludźmi, zwłaszcza z powodu pojawiającego się nieprzyjemnego zapachu. Odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z tą dolegliwością jest linia naturalnych blokerów zapachu Nivelazione®, które zminimalizują uczucie dyskomfortu związanego z poceniem się i zapewnią nam upragnioną świeżość przez cały dzień! Już teraz wybierz swojego eksperta w kontroli zapachu.

Blokery zapachu Nivelazione® są bezpieczne w stosowaniu, ponieważ nie blokują wydzielania potu, co jest niezbędnym procesem do prawidłowego funkcjonowania organizmu, za to neutralizują jego zapach. Preparaty są skuteczne jak antyperspiranty, dzięki zawartości innowacyjnego, naturalnego składnika, jakim jest DEOHAP dry, który oparto na właściwościach minerałów takich jak cynk, magnez i wapń. W składzie blokerów znajduje się również diatomit, znany ze swoich właściwości absorbujących wilgoć i nieprzyjemną woń. Ponadto kosmetyki nie posiadają alkoholu i soli aluminium, dlatego są niezwykle delikatne dla skóry, niczym dezodoranty. Produkty są w 100% wege, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego oraz mają atrakcyjne nuty zapachowe.

Blokery Nivelazione® ANTI-STRESS HELP dostępne w wersji dla kobiet i mężczyzn zapewniają niezawodną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem, gwarantując uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień. Delikatna, bakteriostatyczna formuła – hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu. 94% składu blokerów pochodzi z natury, dzięki czemu nie podrażniają skóry, wspomagają jej regenerację, łagodzą i koją.

Bloker Nivelazione® SENSITIVE Care w wersji dla kobiet doskonale sprawdzi się w przypadku skóry wrażliwej i po depilacji. Z kolei drugi wariant Nivelazione® ACTIVE Power w wersji dla mężczyzn dedykowany jest skórze nadpotliwej i osobom aktywnie uprawiającym sport. 96% ich składu pochodzi z natury, a delikatna formuła wykazuje działanie bakteriostatyczne. Preparaty nie pozostawiają śladów na ubraniach i pozwalają czuć się komfortowo przez cały dzień.

  • Nivelazione ANTI-STRESS HELP dla kobiet: 13,99 zł/ 50 ml
  • Nivelazione ANTI-STRESS HELP dla mężczyzn: 13,99 zł/ 50 ml 
  • NIVELAZIONE Sensitive Care Bloker zapachu do skóry wrażliwej i po depilacji: 13,99 zł/ 50 ml
  • NIVELAZIONE Active Power Bloker zapachu do skóry nadpotliwej i dla uprawiających sport: 13,99 zł/ 50 ml

Możesz również polubić…